Yılmaz Ticaret Sipariş

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

** Uygulama yalnızca Denizli ili için geçerlidir. **

Artık siparişlerinizi mobil uygulamamız ile verebilirsiniz. Yılmaz Ticaret olarak bayiliğini yaptığımız markaların ürünlerini bize mobil uygulamamızdan iletebilirsiniz.

İpragaz, Pınar Su siparişlerinizi bize cep telefonunuzdan iletin!


Yılmaz Ticaret Hakkında

2009 Yılında yenilenen şirketimiz; İpragaz Tüp, Pınar Su bayilikleri ve tüp malzemeleri ile Denizli'de hizmet vermektedir.

İpragaz, 1961 yılında ülkemizde ilk dolum tesisini kurarak Türkiye’yi tüpgazla tanıştırdı.

Yaklaşık yarım asırdır, güvenli LPG kullanım tekniği ve müşteri ilişkileri konularında eğitimli Enerji Takımı'yla, Türkiye'nin her noktasına ulaşıyor.

İpragaz ve Pınar Su Denizli Bayii YILMAZ TİCARET profesyonel hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize kesintisiz ve sınırsız hizmet sunuyor.
Yılmaz Ticaret, dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile mobil içerik ve uygulama sağlayıcısı ve taşıyıcısı olarak Denizli'de sektörün seçkin şirketlerinden biridir.

Amacımız; yapılan dağıtım işinin daha profesyonelce, müşteriye daha kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamak ve verimliliğimizi arttırıp en kısa zamanda servis hizmeti vermektir. En emniyetli şekilde, müşteriyi mutlu kılan biçimde, en düşük maliyette ve yüksek etkinlikle, daha fazla LPG satarak, insanların enerji ihtiyaçlarını en güvenli ve kesintisiz olarak karşılamak suretiyle daha büyük bir İpragaz'ı yaratmak için varız.

Başarılı çalışmalarımız sonucunda ve her zaman sorumluluğumuzun bilincinde olarak sektörel liderliğimizi devam ettirmek, temel değerlere ve ortak hedeflere sahip olmak,değişime ayak uydurmaktansa değişim yaratmak, yasalara, çevreye, ahlaki ve insani değerlere saygı duyan örnek bir şirket kimliğini benimsemek, Mutlu Çalışan - Mutlu Müşteri dengesi içinde, herkesin parçası olmayı düşleyeceği bir kurum yaratmak tek misyonumuz...

Kuruluştan geçen zaman içerisinde 40 dağıtım aracı ile müşterilerimize daha hızlı hizmet vermek için kendimizi araç ve ekipman itibarı ile dağıtım bölgesini geliştirdik. Hitap ettiğimiz bölge itibarı ile Denizli Şehir merkezi ile ilçe ve beldelerde bayilik ağı ile hizmet vermekteyiz.
Gelişen Teknoloji ile birlikte şirketimizde kendisini, müşteriye kaliteli hizmet verebilme açısından dağıtımın bilgisayarlar üzerinden olmasını sağlamış ve bu çerçevede bir abone kayıt ve merkezde sipariş yönlendirme merkezi kurmuştur. Halen Denizli’de 2 şubemiz ile profesyonel hizmet vermeye devam ediyoruz.
Yeni gelişmelerle daima sizlerle olacağız.
** Application is valid only for the province of Denizli. **

You may place your order now with our mobile applications. Products of the brands that we can send us at our dealership as Yilmaz mobile applications.

İpragaz Spring Water your order or forward from your mobile phone to us!


About Yilmaz

Renovated in 2009, our company; İpragaz Tube, Spring Water dealership serves in Denizli and tube materials.

İpragaz establishing the first filling plant in our country in 1961, Turkey has introduced the lpg.

Nearly half a century, safe use of LPG technology and customer relations educated Takımı'yla energy issues, reaches every corner of Turkey.

İpragaz and Spring Water Denizli Stand Yilmaz trade with professional service by keeping customer satisfaction provides a seamless and unlimited service to our valuable customers.
Yilmaz, the technological infrastructure that enables easy adaptation to dynamic staff and innovation in mobile content and application providers and carriers is one of the outstanding companies in the sector of Denizli.

Our goal; distribution of more professionally done job is to ensure customer satisfaction by providing higher quality customer service and give the best service in a short time increase our efficiency. The safest way, which makes customers happy manner, at the lowest cost and high efficiency, greater selling LPG, we have people's energy needs in order to create a larger İpragaz by the most secure and uninterrupted meet.

As a result of our successful work and always maintain our industry leadership by being aware of our responsibility, to have basic values ​​and common goals, create change, rather than adapt to change, laws, environmental, moral and exemplary that respects human values ​​to adopt a corporate identity, Happy Workers - Happy Customer balance In our mission to create a single institution will be part of everyone's dreams ...

The last time in the organization of tools and equipment as of 40 distribution tool with ourselves to give faster service to our customers we have developed the distribution area. As we serve in our communities with the dealership network in towns and villages in Denizli city center.
Emerging Technologies in conjunction with our company itself, the distribution in terms of the ability to provide quality customer service has ensured that the computer over and set up a subscriber registration and orientation centers in order central in this context. Currently, we continue to provide professional services in Denizli with our 2 branches.
We will be always with you with new developments.
Read more
4.3
25 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Tüm altyapının değiştiği, yeni özelliklerin eklendiği versiyon.
Read more

Additional Information

Updated
January 29, 2018
Size
6.4M
Installs
1,000+
Current Version
8.0.1
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
F1 Proje
Developer
6403/1 Sk No 14/A Yalı Mah. İzmir
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.