Z Chat | mIRC Mobil - Sohbet Odaları | Arkadaşlık

9
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Zamane.net - mobil sohbet uygulaması tamamen ücretsizdir. Reklam içermez ve üyelik gerekmez.

Siz'de bazen yalnızlık gibi derin bir hisse kapılıyor muhabbet edecek arkadaşlara ihtiyaç duyuyorsanız aramıza katılabilirsiniz. Zamane sohbet odaları uygulaması ile arzu ettiğiniz zaman tek tıkla muhabbet'e dahil olabilirsiniz.

Arkadaşlık: Sosyal bir varlık olan insanlar ezelden beri hep topluluk halinde beraber yaşamışlardır. İnsana bahşedilmiş olan akıl ve konuşma yetisi bizleri birbirimizle iletişime zorlamaktadır. Yaşam süremiz boyunca yalnız başımıza kalmaktan ve yalnız biçimde ölmekten korkarız. Çevremizde bulunan kafa dengi insanlarla iletişim kurmayı ve arkadaşlık ilişkilerimizi geliştirmeyi arzu ederiz.

Ancak şehir değişikliği, yoğun iş temposu, kırsal bölgelerde ikamet etmek yada başka bir takım sebeplerden arkadaş çevremizi kaybetmiş olabiliriz. Her gün farklı bireylerle tanışmayı, hoşumuza giden diyaloglara katılmayı ve muhabbet ortamına dahil olmayı hepimiz isteriz değil mi?. Kendi evimizin konforunda çay yada kahvemiz eşliğinde birileriyle şakalaşarak kaynatmayı ve istediğimiz kişilerle konuşarak arkadaş olmayı kolaylaştıran bir ortama hepimizin ihtiyacı olabilir. İşte bu sebepten zamane.net herkesin faydalanabilmesi için ücretsiz faaliyet göstermektedir.

Birey, hayatı boyunca ailesi ile bile paylaşmadığı bazı sorunlarını yada beklentilerini, yaşamla ilintili pek çok meseleyi arkadaşlarıyla paylaşmaktadır. Bazen arkadaş, kardeşten öte gelmez mi?. Bu kadar önemsediğimiz, değer verdiğimiz bireyler arasındaki arkadaşlık ya da eskilerin dediği gibi dostluk bağı ne derece samimi, ne kadar saygılı olursa o denli uzun olabilir.

Bu sebepten sitemiz içerisinde başkalarını kırıcı söylemlerde bulunmayalım. Hepimizin daha güzel bir ortamda muhabbet edebilmesi için herkesin kurallara uyması gerekmektedir. IRC Server ağımızda Türkiye'nin en kaliteli sohbet siteleri hizmet vermektedir. Bilgisayarınızdan Zamane mirc sohbet odalarına katılmak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sohbet odaları çevrimiçi kullanıcılardan oluşmaktadır. Online ziyaretçilerin bulunduğu sohbet odası listesi

Şehir Sohbet Kanalları

# İstanbul Sohbet
# Ankara Sohbet
# Antalya Sohbet
# Bursa Sohbet
# İzmir Sohbet
# Konya Sohbet
# Şanlıurfa Sohbet
# Gaziantep Sohbet
# Mersin Sohbet

Diğer Chat Kanalları

# Zamane
# Muhabbet
# Sohbet
# Chat
# Mobil Sohbet
# Geveze Sohbet
# Bizimmekan Sohbet
# Kelebek Sohbet
# Mynet Sohbet
# 18 Sohbet
Zamane.net - mobile chat app is completely free. No ads and no membership required.

Sometimes you get a deep feeling of loneliness and you can join us if you need friends to talk about. With the time chat rooms application you can be involved in a single click conversation at any time.

Friendship: People who are social beings have always lived together as a community. The mind and speech that is bestowed on human beings compel us to communicate with each other. We are afraid to be alone and to die alone. We desire to communicate with friends and to develop friendship relationships.

However, we may have lost our friends because of city change, busy work tempo, resident in rural areas or some other reasons. We'd like to meet different people every day, participate in dialogues we like, and be part of the conversation. We can all be in need of a environment that makes it easy to make friends by talking with people we want to boil and chat with someone in the comfort of our own house with our tea or coffee. That's why timee.net is free for everyone to benefit from.

The individual shares some problems or expectations that she has not shared even with her family throughout her life and many life related issues with her friends. Sometimes a friend is more than a brother. The friendship or the old-fashioned relationship between the individuals we care about, the people we care about, the more sincere, how respectful the friendship bond can be.

For this reason, we should not be discouraging others in our site. Everyone has to follow the rules in order to be able to chat in a better environment. Our IRC Server network serves the best quality chat site in Turkey. You can visit our website if you want to join our free time chat rooms.

Chat rooms consist of online users. Chat room list with online visitors

City Chat Channels

# İstanbul Chat
# Ankara Chat
#South Chat
# Bursa Chat
# İzmir Chat
Chat with Konya
#Channel Chat
#Chat Chat
# Mersin Chat
 
Other Chat Channels

# Time
#Food
# Chat
# Chat
# Mobile Chat
#Free Chat
Chat
# Butterfly Chat
# Mynet Chat
# 18 Chat
Read more
Collapse
4.6
9 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Mod Ayarları

* Giriş çıkışları aç/kapat
* Özel görüşmeyi aç/kapat
* Özelde seslenme aç/kapat
* Kanalda seslenme aç/kapat
* Sesleri aç/kapat
* Noticeleri aç/kapat
* Nick değişikliği gösterimini aç/kapat
* Kanal Ban gösterimini aç/kapat
* Kanal mod değişimi gösterimini aç/kapat
* Yazılarda saat gösterimi aç/kapat

* Radyo
* Whois çek
* Kullanıcı engelle
* Renkli yazı
* Nick değişimi
* Nick kaydet
* Başka odaya gir

Operatörler İçin

* @ Aop ver
* % Halfop ver
* + Voice ver
* Banla
* Kanaldan at
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 25, 2019
Size
814k
Installs
1,000+
Current Version
1.0
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Mature 17+
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Zamane.Net
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.