Konica

Konica.al është portali klasik me veshje moderne që ka mbërritur tashmë dhe mungonte për shumë arsye.

Konica.al do të jetë portali i debateve të forta intelektuale, në të gjitha fushat ku mund të bëhet debat.

Konica.al do të jetë zë kritik i shoqërisë dhe kombit.
Read more
Collapse
4.9
7 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Small Bug Fixes
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 3, 2018
Size
3.8M
Installs
100+
Current Version
1.2
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Konica
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.