Sprievodca Bardejovom

O meste Bardejov vznikla nová aplikácia Sprievodca Bardejovom, s ktorou bude Vaša návšteva tohto mesta omnoho zaujímavejšia, zábavnejšia a užitočné informácie budete mať vždy poruke.

Táto aplikácia Vám podá tie najzákladnejšie informácie o histórii, architektonických pamiatkach, kultúrnych a spoločenských zariadeniach a podujatiach, o možnostiach využitia voľného času na oddych, relaxáciu, šport a turistiku pre menej a viac náročných turistov v historickom meste Bardejov a jeho okolí.

Súčasťou sú aj mapy, podľa ktorých sa dajú ľahko lokalizovať v texte opisované významné objekty, zariadenia a iné zaujímavosti mesta a jeho okolia.

Aplikácia vznikla na dobrovoľnej báze, takže ak by niekto chcel zasponzorovať preklad alebo propagáciu, môžete mi napísať na mail.
Read more
4.5
30 total
524
41
32
21
12
Loading...

Additional Information

Updated
September 1, 2013
Size
3.9M
Installs
1,000+
Current Version
1.0
Requires Android
2.1 and up
Content Rating
Unrated
Warning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.
Permissions
Offered By
Marek Dutka
Developer
Sázavského 14, Bardejov, Slovakia
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.