A e dini se në Shqipëri është e garantuar me ligj që çdo ankesë e qytetarëve ndaj institucioneve shtetërore të trajtohet dhe marrë përgjigje? Institucioni i Avokatit të Popullit është i ngarkuar nga Kushtetuta e Shqipërisë të marrë në dorëzim të gjitha ankesat e qytetarëve. Krejt ndryshe nga portalet apo aplikacionet e përkohshme, qytetarët kanë vendin e tyre të garantuar nga Kushtetuta për të depozituar ankesat ndaj autoriteteve shtetërore, për një gamë të gjerë problemesh nga pronat, shkarkimet e padrejta nga puna, keqtrajtimet nga Policia apo çdo lloj padrejtësie tjetër. Ky aplikacion mundëson lidhjen e shpejtë, të thjeshtë dhe të efektshme me mekanizmat e trajtimit të ankesave të qytetarëve në Institucionin e Avokatit të Popullit.
Read more
Collapse
5.0
3 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

- Rregjistrohu
- Dergo ankesen
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 21, 2019
Size
9.2M
Installs
100+
Current Version
13.0
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Institucioni i Avokatit të Popullit
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.