Konstytucja

500+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

https://konstytucja.online jako aplikacja!

Niniejszy czytnik jest odpowiedzią na niewystarczający dostęp do tekstu prawa oraz do informacji o prawie. Obywatele Rzeczpospolitej powinni znać Konstytucję, która stanowi podstawę ich republiki - państwa prawa, które staje w ich obronie przed arbitralną i nieograniczoną władzą.

Chciałbym, żeby ta aplikacja była otwartym i przystępnym źródłem wiedzy o Konstytucji. W trakcie jej tworzenia, starałem się, aby była ona przejrzysta, łatwa w obsłudze, wydajna i pozbawiona reklam. Natomiast posiadająca sprawną nawigację, możliwość filtrowania i wyszukiwania treści oraz prowadzenia dyskusji dotyczącej poszczególnych artykułów.

Marzy mi się otwarty, wygodny i darmowy dostęp do całego prawa, a także do informacji o prawie i jego zmianach. Marzy mi się transparentny dla opinii publicznej model tworzenia i konsultowania nowego prawa oraz poprawiania tego już istniejącego. Chciałbym wykorzystać swoje umiejętności techniczne, aby krok po kroku tworzyć takie rozwiązania. Niniejsza aplikacja to jeden z nich.
Updated on
Mar 28, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Pierwsza wersja aplikacji.