Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Gençler olarak Türkiye’de aktif, dinamik ve katılımcı bir genç kuşak yetiştirilmesine yardımcı olmak adına, Türkiye’de yaşayan tüm gençlere eşsiz fırsatlar sunarak daha yüksek standartlarda bir yaşam sağlayan, diğer ülkelerle entegre biçimde çalışan ve bu sayede gençlik hareketliliğini teşvik eden bir gençlik platformunun gerekliliğine inanmaktayız.

Türkiye’de yapılanacak bu gençlik platformu, ulusal ve uluslararası gençlik kulüpleri için ortak bir kültür ve değer oluşturmalı; Türkiye’de ve Avrupa ülkelerinde seyahat, konaklama, kültürel etkinlik, servis hizmetleri ve çeşitli ürünlerin satın alınmasında indirimler, fırsatlar sağlamalıdır.

EYCA bu noktada devreye girmektedir.

EYCA Türkiye’nin amacı gençlere yalnızca indirim sağlayan bir kart sunmak değil; aynı zamanda gençleri sosyal sorumluluk bilinciyle bir araya getirerek katılımcı bir gençlik inisiyatifi oluşturmak ve Avrupa’daki 7 milyondan fazla kart kullanıcısı ile Türkiye’deki gençler arasında aktif bir paylaşım sağlamaktır.

Ekibin tamamıyla gençlerden oluşması, gençlerin talep ve ihtiyaçlarını doğru tespit etmek konusunda büyük avantaj sağlamaktadır. Hizmet kalitesini artırmak amacıyla fırsat ve avantajlar konusunda gelişmeler takip edilerek gençlerin ihtiyaç ve beklentileri konusunda veriler toplanmakta, analiz edilmekte ve raporlanmaktadır.
Young people in Turkey as active, dynamic, and in order to help participants a young generation upbringing, offering all young people unique opportunities living in Turkey, providing a living in higher standards, working in an integrated way with other countries, and thus the necessity of a youth platform that encourages youth mobility We believe.

this youth platform will be structured in Turkey, should create a common culture and values ​​for national and international youth clubs; travel in Turkey and European countries, accommodation, cultural events, services and discounts in the purchase of various products and opportunities must be provided.

EYCA come into play at this point.

The purpose of EYCA Turkey is not only to offer a card that provides discounts to young people; also is bringing together young participants to create an awareness of social responsibility and youth initiative with more than 7 million users in Europe provide an active card sharing among youth in Turkey.

The team consists entirely of young people, young people's demands and needs of its great advantages in detecting true. Following the developments regarding the opportunities and benefits in order to improve the quality of service are collected data on young people's needs and expectations, analyzed and reported.
Read more
Collapse
3.3
28 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Performans iyileştirmesi ve hata düzeltmeleri yapıldı.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
November 19, 2019
Size
5.5M
Installs
1,000+
Current Version
1.1.9
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
TURK Finansal Teknoloji A.Ş.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.