Kushtetuta e Kosoves

Kushtetuta e Kosovës.

Kushtetuta e plotë e Kosovës.

Parimet themelore në të cilat është mbështetur shtetit sovran edhe i pavarur i Kosovës.
Parimet mbi të cilat ndërtohet shteti ligjor edhe demokratik.


Funksionet.
*Listë e shpejtë për zgjedhjen e pjesëve të ndryshme.
*Aplikacion i vogël në përmasë edhe i shpejtë në shfletim.

(Marre nga faqja zyrtare e Parlamentit Kosovar.)
Read more
Collapse
4.8
125 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Version 3.0

*Icon e re
*Opsion per shperndarjen e Kushtetutes me miqte dhe koleget
*Shtohet opsioni i kerkimit te fjaleve
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 13, 2016
Size
2.8M
Installs
10,000+
Current Version
3.1
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
IONIAN
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.