مکتب خونه |‌ Maktabkhooneh

500+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

در مکتب‌خونه می‌توانید به دروس برترین دانشگاه‌های ایران از جمله دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و ... در کنار مجموعه‌ی بزرگی از دوره‌های مهارتی دسترسی داشته باشید..

مکتب‌خونه بزرگترین و غنی‌ترین آرشیو محتوایی آموزشی فارسی را با ده‌ها هزارساعت ویدئو و هزاران عنوان آموزشی در اختیار شما قرار می‌دهد.
با گذراندن دوره‌های آنلاین مکتب‌خونه، همچنین می‌توانید از برگزارکننده دوره، گواهی‌نامه رسمی دریافت کنید.

محتواهایی در حوزه‌های:
برنامه‌نویسی و نرم‌افزار، مدیریت و کسب و کار و MBA، زبان‌های خارجی، رشته‌های مهندسی از جمله مهندسی برق، عمران، مکانیک، هوافضا و ...، علوم پایه از قبیل ریاضی، فیزیک، شیمی و ...، علوم پزشکی و داروسازی،علوم انسانی از قبیل روانشناسی، فلسفه، موسیقی و ...

هدف مکتب خونه در دسترس قرار دادن آموزش با کیفیت بالا برای همه ی فارسی زبانان است. ما اعتقاد داریم که هیچ کس نباید به خاطر هیچ چیز از لذت یاد گرفتن محروم شود. نباید سن و سال یا مکان و موقعیت و امکانات مالی افرادی را از یاد گرفتن و موفقیت باز دارد.

اگر افتخار این رو داشتیم که در مکتب‌خونه دوره‌ای رو پشت سر بگذارید، از شما می‌خواهیم تا ما را به دیگر دوستان‌تان نیز معرفی کنید.
Updated on
Jun 28, 2024

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection

What's new

Some improvements.

App support

About the developer
Hamid Sadeghi Esfahlani
development@maktabkhooneh.org
Germany
undefined