Sözcü

Contains Ads
·
Ofron blerje përmes aplikacionit

Türkiye'nin en hızlı yükselen haber sitesi Sözcü, güncel ve son dakika haberleriyle artık Android cihazlarda okurlarıyla buluşuyor. Türkiye'nin en iyi yazar kadrosunu okumak için app'imizi ücretsiz olarak indirebilirsiniz. www.sozcu.com.tr

Kullanım Koşulları:
http://www.sozcu.com.tr/sozcu-kullanim-kosullari/
Gizlilik Politikası:
http://www.sozcu.com.tr/sozcu-gizlilik-politikasi/
Lexo më shumë
4,1
8 492 në total
5
4
3
2
1
Po ngarkohet...

Ç'të reja ka

Skor galerilerinde ki sorun düzeltildi.
Lexo më shumë

Informacione shtesë

Përditësuar
13 shtator 2018
Madhësia
48M
Instalimet
500.000+
Versioni aktual
2.5.0.0
Kërkon Android
4.1 e lart
Vlerësimi i përmbajtjes
Të gjithë
Produktet brenda aplikacionit
2,99 US$ - 29,99 US$ për artikull
Autorizimet
Ofruar nga
Estetik Yayıncılık
Zhvilluesi
Halkalı Merkez Mah. Abay Cad. Atlas Sokak Atlas İş Merkezi A Blok No: 6-8/4 Halkalı, Küçükçekmece, İstanbul
©2018 GoogleKushtet e shërbimit të sajtitPrivatësiaZhvilluesitArtistëRreth Google|Vendndodhja: SHBAGjuha: shqip
Duke blerë këtë artikull, hyn në transaksion me Google Payments dhe pranon që Kushtet e shërbimit dhe Njoftimin e privatësisë së Google Payments.