Veštiareň priateľstva

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Zaujíma vás, ako je na tom vaše priateľstvo? Rýchlu odpoveď na momentálny stav vášho priateľstva alebo konkrétneho člena skupiny vám poskytne aplikácia, ktorá zhodnotí váš status aj preferencie v partii.


Spoločnosť St. Nicolaus známa svojím radom Jubilejná prichádza osviežiť vaše chvíle pohody príjemným spoločenským doplnkom v podobe mobilnej aplikácie Veštiareň priateľstva. Po stiahnutí aplikácie sa stačí zamerať na skupinku priateľov alebo na niektorého člena z partie - v tej chvíli sú odsúdení na jeden z množstva verdiktov aplikácie. Stačí jednoducho odfotiť osobu/skupinu alebo vybrať fotografiu z galérie, podržať prst tri sekundy na tvári, ktorá je na displeji, a vzápätí sa fotografia pripraví na veštbu. V tom momente sa generuje zaujímavý ortieľ, ktorý zhodnotí stav človeka či skupiny na fotografii.

Zabavte sa s Veštiarňou priateľstva od St. Nicolaus a užite si každý okamih s aplikáciou, ktorá stmelí nielen vás, ale aj dobrú náladu.
Wondering how's your friendship? Rapid response to the current state of your friendship or a particular member of the group will provide an application that will evaluate your status and preferences in the game.


Company St. Nicolaus known for its variety of Jubilee coming freshen up your time being nice addition in the form of a social mobile application Veštiareň friendship. After downloading the application to just focus on a group of friends or a member of the game - at the moment they are sentenced to a number of verdicts applications. Simply take a person / group or choose a photo from the gallery, hold your finger with three seconds on the face, which is on display, and turn the photograph prepared for prophecy. At that moment the verdict generates interesting to evaluate the condition of a person or group in the photograph.

Have fun with Veštiarňou friendship from St. Nicolaus and enjoy every moment with the application, which cements not only you, but also good mood.
Read more

Reviews

4.2
6 total
54
41
3
2
11
Loading...

Additional Information

Updated
October 30, 2013
Size
3.3M
Installs
100+
Current Version
1.0,1
Requires Android
2.1 and up
Content Rating
Unrated
Warning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.
Permissions
Offered By
SCR Play
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.