Kvalita za rohem

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Baví nás kvalitní suroviny, dobré jídlo a každý, kdo sdílí toto naše nadšení.

Ještě stále existují lidé, kteří umí dělat jídlo tak, jak se má. Ti, kteří nechávají zvířata pást, abychom si mohli dát k snídani omeletu z výborných vajec a k tomu sklenici mléka, co tak opravdu chutná. Kteří nestříkají na ovoce a zeleninu tolik všelijakých „cidů“, takže nemáte pak pocit chemické laboratoře na jazyku. Máme lány ječmene, které se vlní do dálky při sebemenším závanu větru. Nemáme velehory? O to víc si vychutnáváme zelené louky s pasoucími se stády ovcí. Máme tu vše, co potřebujeme. Jablka v sadu a brambory na polích, vinice na svazích a chmel v rovinách, restaurace s fantastickým jídlem …

Kvalita Za Rohem je rychlou a přesnou GPS navigaci, která vás dovede k prověřeným farmářům a restauracím. Pomocí inteligentního vyhledávání vždy najdete ve svém okolí výrobce a prodejce kvalitních potravin. Už nemusíte ztrácet čas hledáním kvality na vlastní pěst. Plně využívejte naši aplikaci nejkvalitnějších farmářských výrobků a jídel různých kuchyní, kterou vám aplikace přináší jak ve vašem okolí, tak právě v místě, kde se zrovna nacházíte. Je skvělé zjistit, že mám kam zajet, a vlastně je to jen tady za rohem.

- Spolehlivá GPS navigace
- Inteligentní vyhledávání přímo v mapě
- Ověřená síť farmářů a restaurací v jedné aplikaci
- Podrobný filtr kategorií
- Automatické určování vaší polohy
- Online i offline režim
- Přímé telefonní spojení
- Bleskové vyhledávání ve vašem okolí
- Možnost zvukového upozornění
- Pravidelné aktualizace
- Notifikace
We enjoy quality ingredients, good food and everyone who shares our enthusiasm for this.

Yet there are still people who know how to make the food as it should be. Those who let animals graze, in order to put an omelet for breakfast of delicious eggs and a glass of milk to you and really tasty. Who nestříkají fruit and vegetables many sorts "cidů" so then you do not feel like a chemical laboratory on the tongue. We acres of barley, which undulates into the distance at the slightest gust of wind. We have high mountains? The more we enjoy the green meadows with grazing herds of sheep. We have everything we need. Apples in the orchard and potatoes in the fields, vineyards on the slopes and hop on planes, a restaurant with fantastic food ...

Quality Around the corner is a fast and accurate GPS navigation, which will lead to farmers proven and restaurants. Using intelligent search will always find in your neighborhood manufacturer and marketer of high-quality food. You no longer have to waste time looking for quality on your own. Full advantage of our app the best quality farm products and foods of various cuisines by your application brings to your surroundings, and just at the point where you are currently. It's great to know that I have where to go, and really it's just around the corner.

- Reliable GPS navigation
- Intelligent search directly on map
- Proven network of farmers and restaurants in one application
- Detailed category filter
- Automatically determine your location
- Online and offline mode
- Direct telephone connection
- Strobe search in your area
- Option to chime
- Regular updates
- Notification
Read more
Collapse
4.9
10 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Vylepšeno filtrování
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 25, 2018
Size
2.8M
Installs
500+
Current Version
2.1.0
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Peko Studio s.r.o.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.