Kujawsko-Pomorskie

1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Paszport od kuchni to propozycja zwiedzania Konstelacji dobrych miejsc w 11. edycji naszej kampanii i zachęta do odkrywania regionalnych smaków: od słonecznych miodów po kozie sery, od Powideł Strzeleckich po Musztardę Kcyńską, od Karpia Nakielskiego po gęsinę z kujawskiej Kołudy. Kulinarne zdobycze z odwiedzanych miejsc to najlepsza pamiątka z podróży.
Niezmiennie, pretekstem do wyruszenia w trasę jest dziedzictwo kulturowe, osobliwości natury i urokliwe krajobrazy naszych Konstelacji: Kujaw, Pałuk, Borów Tucholskich, Doliny Dolnej Wisły i Pojezierza Brodnickiego. Tym razem dodaliśmy jednak szczyptę smaku. Obiecujemy, że z Paszportem od kuchni nasycisz wszystkie zmysły!
Nasza aplikacja przyda Ci się jako przewodnik w terenie, przepustka do przygody i zapis trasy - byś mógł wracać do nowo odkrytych miejsc. Zwiedzaj je, rozwiązuj zagadki w grach terenowych i zbieraj punkty. Gwarantujemy Ci dobrą zabawę... Przy odrobinie szczęścia jeden z voucherów na pobyt w Konstelacjach dobrych miejsc, ufundowany przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną może trafić do Ciebie. Choć miejsca kulinarne nie są punktowane w paszportowym rankingu – mamy dla Ciebie bonusy w postaci rabatów na produkty i usługi.
Do zobaczenia na szlaku i przy regionalnym stole!
Updated on
Jul 22, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection
Data isn’t encrypted
Data can’t be deleted