3 Krajobrazy Gdańskie

1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Aplikacja turystyczna „3 Krajobrazy Gdańskie” została stworzona dla całej dużej rzeszy turystów oraz gości odwiedzających Gdańsk i Trójmiasto. Wielką szkodą byłoby dla turysty, aby będąc w tym przepięknym mieście nie poznał terenów przyległych, ściśle z tym miastem historycznie związanych i dysponującymi pięknymi krajobrazami i unikalnymi zabytkami. To leżące w delcie Wisły Żuławy Gdańskie o wyjątkowej nieznanej i fascynującej historii oraz urokliwa krajobrazowo Wyżyna Gdańska .
Znajdziemy tu malownicze rzeki, zielone wzgórza, jeziora oraz tereny płaskie poprzecinane kanałami. Zobaczyć można także wiele zabytków sakralnych z dawnych wieków oraz elektrownie wodne przez które przechodzi szlak wodny.
Najciekawsze miejsca i obiekty zostały podzielone na kategorie, ułatwiające użytkownikowi wyszukiwanie konkretnych atrakcji. Znajdziemy tu m.in. muzea i dziedzictwo kulturowe, miejsca rekreacji, także te nad wodą oraz restauracje. Ułatwieniem dla turysty rowerowego jest wskazanie miejsc wypoczynku, wiat czy sklepów.
Wszystkie miejsca posiadają opis wraz ze zdjęciem, a także dane lokalizacyjne, które ułatwią odnalezienie na mapie oraz dotarcie do punktu wykorzystując nawigację.
Mobilny przewodnik zawiera propozycję pętli rowerowych, które znajdują się na obszarze. Czytelna mapa wskazuje sieć tych szlaków i lokalizuje trasę na danym obszarze. Pętle zawierają opis i zdjęcie, długość trasy i czas jej przejazdu. Aplikacja pozwala również na pokazanie wszystkich obiektów na pętli oraz ich filtrowanie według wybranych kategorii. Punkty węzłowe pozwalają na zaplanowanie jednej lub kilku tras i powrót do miejsca wyjazdu.
Aplikacja to nie tylko pętle rowerowe i najciekawsze obiekty regionu. To także interesująca informacja o historii, kulturze i obyczajach tych trzech obszarów, które połączyliśmy w jeden region gdański. Zaznajomisz się z wieloma ciekawostkami na temat obszaru i poznasz go przed skorzystaniem z naszych propozycji tras rowerowych.
W proponowanym przewodniku znajdziesz również kalendarz najciekawszych wydarzeń w regionie, a także planer, który pozwoli na dodawanie obiektów lub tras, aby zawsze były pod ręką. Dodatkiem jest również prognoza pogody, która ułatwi zaplanowanie dogodnego dnia do zwiedzania i poznawania obszaru.
Aplikacja to idealne narzędzie, aby odkryć historię i atrakcyjność turystyczną tego regionu i zachęcić do aktywnej turystyki rowerowej i pieszej. Przedstawiona na mapie sieć pętli zawiera najważniejsze informacje przydatne do podróżowania i przebiega obok najciekawszych i unikalnych obiektów zabytkowych, a także pozwala odwiedzić i skorzystać z miejsc rekreacyjnych nad wodą i placów zabaw dla dzieci oraz innych oferowanych przez ośrodki wypoczynkowe form rekreacji..
Aplikacja została stworzona w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim, a także pozwala na pracę w trybie offline.
Updated on
Jul 14, 2021

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection
Data isn’t encrypted
Data can’t be deleted