Żywieckie Questy

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Polish (Poland)

Aplikacja zawiera grupę questów z regionu Żywiecczyzny - Ślemienia, Rychwałdu, Łysiny i Świnnej. Trasy questów są tak przygotowane by można było je przejść w około 1-1,5 godziny. Na trasie wędrówki użytkowników aplikacji znajdują się miejsca-przystanki, do których użytkownik ma dotrzeć. Analogicznie jak dzieje się to w queście tradycyjnym - w formie wydruku na papierze. Po dojściu na miejsce aplikacja lokalizuje użytkownika i informuje go o tym wibracją i dźwiękiem. Tam pojawiają się na ekranie pytania odnoszące się do otoczenia czy wiedzy o danym miejscu. Po wpisaniu z klawiatury odpowiedzi na pytania pojawia się opis kolejnego miejsca, do którego należy dotrzeć. W międzyczasie użytkownik zobaczy ekran z uzupełniającym się sukcesywnie hasłem questu. Zwieńczeniem wędrówki po questach jest dyplom, który można uzupełnić i podzielić się informacją o nim w portalach społecznościowych. Można też - w osobnej zakładce - zapisywać trasy questowe, które się już z sukcesem przebyło.
Aplikacja wykorzystuje multimedia i geolokalizację, by urozmaicić i uatrakcyjnić rozwiązywanie questów. Dodatkowo oferuje wirtualny dyplom - co może być przydatne w sytuacji gdy drewniana skrzyneczka jaka występuje w questach tradycyjnych jest w danym okresie trudno dostępna np. ulokowana jest w sklepie czy innym obiekcie, który nie jest otwarty 24h na dobę.
Łatwa jest sama dostępność aplikacji - pobrać ją można z dowolnego miejsca w Polsce czy na świecie i korzystać w terenie już w formie offline, zatem unika się problemu z dostępem do wydruków questów tradycyjnych - można nawet ściągnąć aplikację na telefon w samochodzie w drodze lub już na miejscu.
Ważnym atutem może być też system "pomocy", który spowoduje, że nawet jeśli nie znamy odpowiedzi na jakieś pytanie - nie musimy przerywać całej zabawy. Liczba wykorzystanych podpowiedzi zostanie odnotowana w statystykach danego questu.

Amatorzy aktywnego zwiedzania w aplikacji Żywieckie Questy mają do wyboru cztery questy o zróżnicowanej tematyce.
Po gminie Ślemień poprowadzi nas quest „Jak to w państwie ślemeńskim bywało”,
Świnną zwiedzimy „Spacerem po zboczach Łyski”,
„W drodze do zamczyska” zapoznamy się z terenami gminy Łękawica,
a wraz z questem „W sercu Rychwałdu” poszukamy tajemnic gminy Gilowice.
The application contains a quest from the region Żywiec - Ślemienia, Rychwałd, Łysiny and Świnna. Routes quests are so prepared to be able to move them around 1-1.5 hours. On the road wandering application users will find places-stops, to which you have to reach. Similarly, as happens in the quest traditional - in the form of print on paper. After reaching the place of application locates the user and inform him of the vibration and sound. There appear on the screen questions related to knowledge of the environment or a particular location. After typing the keyboard answers description appears next place to be reached. In the meantime, you will see a screen with supplementary successively quest password. The culmination of wandering quest diploma, which can be supplemented and share information about it in social networks. You can also - in a separate tab - quest to save the route which has already successfully gone through.
The application uses multimedia and geolocation to diversify and attractive solving quests. It also offers a virtual diploma - which can be useful when a chest of wood that exists in traditional quests in a given period is difficult to access for example. Is located in a shop or other object that is not open 24 hours a day.
Easy application availability is the same - you can download it from anywhere in Poland or in the world and use in the field already in the form of offline, thus avoiding the problem of access to traditional print quests - you can even download the application on the phone in the car on the way or already site.
An important advantage can also be a system of "help" that will cause even if you do not know the answer to a question - we do not need to stop all the fun. The number of hints used is recorded in the statistics of the quest.

Amateur actively exploring the application Żywieckie Quests have a choice of four quests on various subjects.
After the village Ślemień quest will lead us, "How in the country ślemeńskim at times"
Swinna visit "Walk the slopes Łyski"
"On the way to the castle," we will look at the areas Łękawica municipalities,
and with the quest "In the heart of Rychwałd" look for the secrets of the municipality Gilowice.
Read more
Collapse
3.7
7 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
May 14, 2015
Size
11M
Installs
100+
Current Version
1.0
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Amistad sp. z o.o.
Developer
Plac na Groblach 8/2 31-101, Kraków
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.