500+
Downloads
Content rating
PEGI 3
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

BakeryApp to aplikacja, dzięki której o dowolnej porze i z dowolnego miejsca zamawiasz swoje ulubione pieczywo on-line i odbierasz je w piekarni wtedy, kiedy jest Ci najwygodniej. Znajdź Twoją ulubioną piekarnię, przejrzyj jej ofertę produktową i aktualne promocje, a następnie zamów Twoje ulubione pieczywo – za zakupy zapłać on-line i odbierz je w dogodnym dla Ciebie terminie.

Dzięki BakeryApp wiesz, co kupujesz! Wszystkie produkty zawierają szczegółowy opis składu, co jest ułatwieniem dla osób będących na specjalistycznych dietach. Twoje ulubione pieczywo jest zawsze świeże, bo wiedząc co zamawiasz i o jakiej porze odbierzesz swoje zakupy, piekarz może optymalnie zaplanować proces produkcji.

BakeryApp to korzyści dla Ciebie! Unikniesz kolejek w piekarni, bo odbierając zamówienie opłacone on-line nie musisz już czekać w kolejce. Twoje zakupy są już dla Ciebie przygotowane.

Jak działa aplikacja BakeryApp?

W trzech prostych krokach zamawiasz swoje ulubione pieczywo:

Krok 1: Wyszukujesz w aplikacji piekarnię, w której chcesz zrobić zakupy.

Krok 2: Wybierasz produkty dostępne w aplikacji, datę i porę odbioru Twojego zamówienia. Płacisz za zakupy on-line.

Krok 3: O wybranej porze odbierasz świeże, chrupiące pieczywo z wybranej piekarni. Czeka Cię też miła niespodzianka – zapłaciłeś za zakupy on-line, więc nie czekasz w kolejce!

Aplikacja BakeryApp to łatwa komunikacja pomiędzy klientem, a piekarzem! Klient ma o każdej porze dnia i nocy dostęp do aktualnej oferty piekarni, a piekarz może aktualizować swoją ofertę o nowości i promocje.

Intuicyjny sposób zamawiania pieczywa i bezpieczne płatności on-line ułatwiają codzienne zakupy pieczywa: bez kolejek, w ulubionej piekarni, o dowolnej porze.

Płatności on-line
Płatność za zakupy następuje poprzez PayU.

Gwarancja bezpiecznej transmisji danych
Dane są bezpieczne, gdyż ich transmisja jest szyfrowana.
Updated on
May 5, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

- naprawiono odświeżanie lokalizacji
- naprawiono logowanie Google
- dodano sortowanie produktów w sklepie
- dodano informacje o ikonach