Przetargi GBP

1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

UWAGA: Dostęp do pełnej funkcjonalności aplikacji wymaga aktywacji w serwisie https://www.biznes-polska.pl/

Przetargi GBP to pierwsza na rynku aplikacja, zapewniająca stały dostęp do ogłoszeń oraz wyników: zamówień publicznych, zapytań ofertowych, ofert kupna, sprzedaży, publikowanych przez jednostki administracji publicznej oraz przedsiębiorstwa prywatne. Nasi pracownicy codziennie przeglądają dziesiątki tysięcy stron internetowych oraz prasę w poszukiwaniu najnowszych ogłoszeń o zamówieniach. Zebrane informacje są przez nas katalogowane a następnie wysyłane do naszych Klientów.
Aplikacja połączona jest z kontem, które Użytkownik posiada w serwisie www.biznes-polska.pl i pobiera na urządzenie nowe ogłoszenia, które zostały dodane do serwisu przetargowego. Ogłoszenia selekcjonowane są w oparciu o profile zdefiniowane na koncie Użytkownika, utworzonym w serwisie www.biznes-polska.pl. Dzięki temu Użytkownik otrzymuje ogłoszenia o toczących się postępowaniach wg własnych preferencji.

Cechy aplikacji:
- Dostęp do bazy najaktualniejszych postępowań przetargowych, zapytań ofertowych, zaproszeń do składania ofert, zapytań o cenę a także wyników przetargów
- Informacje o ogłoszeniach publikowanych w Biuletynie Zamówień Publicznych, Suplemencie do Dziennika Zamówień Publicznych Unii Europejskiej (TED) oraz publikowanych bezpośrednio na stronach internetowych instytucji publicznych a także firm prywatnych
- Bieżące powiadomienia o nowych postępowaniach oraz wynikach z wybranych profili
- Możliwość dodania wybranych ogłoszeń do schowka
- Synchronizacja z profilami utworzonymi w serwisie www.biznes-polska.pl

Jeżeli chciałbyś korzystać z aplikacji, a nie posiadasz konta w naszym serwisie przetargowym, zainstaluj aplikację, a następnie wyślij zgłoszenie rejestracyjne w celu utworzenia konta i zdefiniowania profilu do wysyłania powiadomień o nowych ogłoszeniach. Po wysłaniu zgłoszenia rejestracyjnego, nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w celu utworzeniu bezpłatnego konta testowego na okres 1 miesiąca. Po upływie tego okresu sam decydujesz, czy chcesz nadal korzystać z naszych usług. Okres testowy jest bezpłatny i nie zobowiązuje do dalszej współpracy.


Działanie aplikacji.

- Po uruchomieniu aplikacji wymagane jest zalogowanie za pomocą danych logowania z serwisu www.biznes-polska.pl lub wysłanie zgłoszenia rejestracyjnego w celu utworzenia konta.
- Po zalogowaniu automatycznie ładowana jest lista najnowszych ogłoszeń z ostatnio używanego profilu.
- Z poziomu menu górnego, oprócz wyboru profilu istnieje możliwość przejścia do schowka lub do listy wyników postępowań.
- Obok nazwy profilu widnieje data raportu z ogłoszeniami (domyślnie bieżąca). Kliknięcie w datę powoduje wyświetlenie kalendarza. Użytkownik może wybrać dowolny dzień, z którego następnie zostaną wyświetlone ogłoszenia.
- Kliknięcie w wybrane ogłoszenie z listy powoduje wyświetlenie jego szczegółów. Przechodzenie do kolejnych ogłoszeń możliwe jest poprzez przeciągnięcie po powierzchni ekranu.
- Każde ogłoszenie może być dodane do schowka poprzez kliknięcie w gwiazdkę a następnie usunięte ze schowka poprzez ponowne kliknięcie gwiazdki. Do każdego ogłoszenia w schowku istnieje możliwość zapisania swojej notatki. Ogłoszenia dodane do schowka w aplikacji będą widniały także w schowku na stronie serwisu.
- Użytkownik może dowolnie filtrować otrzymane ogłoszenia w zakresie słów występujących w ogłoszeniach, kategorii lub terytorium. W tym celu należy wybrać ikonę lupy.
- Aby załadować ogłoszenia z innego profilu (o ile takowy został zdefiniowany) należy przejść do opcji, a następnie wybrać odnośnik Profile wyszukiwania.
- Czas przechowywania ogłoszeń na urządzeniu oraz czasy pobierania nowych ogłoszeń można zdefiniować w Ustawieniach.

Wszelkie sugestie lub pytania prosimy kierować na adres aplikacja@biznes-polska.pl

Życzymy miłego korzystania z aplikacji.
Updated on
May 11, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Aktualizacja synchronizacji pobierania ogłoszeń: pl-PL