con.sol.la (ćwicz i nagrywaj)

4.5
7 reviews
100+
Downloads
Content rating
PEGI 3
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

con.sol.la, to pomoc i wsparcie dla muzyków pracujących samodzielnie nad utworem w każdych warunkach. Aplikacja zawiera ścieżki dźwiękowe wybranych utworów dwu- i więcej głosowych (na przykład linię melodyczną wybranego utworu i jego akompaniament, lub wszystkie partie instrumentalne utworów kameralnych). Wyciszenie ścieżki, którą chcesz wykonać, pozwala na ćwiczenie / wykonywanie utworów w pełnej wersji brzmieniowej bez konieczności spotykania się z innymi muzykami. Wykonywany utwór można każdorazowo nagrać i zapisać, co pozwala na porównanie różnych wersji i interpretacji oraz śledzenie postępów w ćwiczeniu. Zapisane pliki można udostępniać.

con.sol.la gromadzi tytuły o różnym stopniu trudności – korzystać z niej mogą osoby stawiający pierwsze kroki w świecie muzyki, jak i profesjonaliści. W spisie utworów znalazły się dzieła z różnych epok, od baroku po współczesność, utwory edukacyjne, ale też koncertowe.

Baza tytułów jest stale poszerzana. Znajdują się w niej utwory kameralne na różne instrumenty: smyczkowe, dęte, klawiszowe, perkusyjne. Wyszukuje się je w aplikacji w niezwykle prosty sposób, zaznaczając wybrany instrument lub kategorię. Dla każdego tytułu założona została karta informacyjna, z której można zaczerpnąć podstawowe informacje o utworze oraz o kompozytorze.

Funkcjonalny układ i przejrzysta grafika powodują, że con.sol.la jest wygodnym i prostym w obsłudze narzędziem pozwalającym na doskonalenie umiejętności muzycznych oraz na muzykowanie on-line.

wybierz utwór –> wycisz ścieżkę, którą chcesz wykonać –> włącz nagrywanie -> graj i ciesz się pełnią brzmienia –> zapisz nagranie w swojej bibliotece
Updated on
Mar 28, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

Ratings and reviews

4.5
7 reviews