Dominikanie

3.9
118 reviews
5K+
Downloads
Content rating
PEGI 3
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Nasza aplikacja to łatwy i prosty w obsłudze dostęp do materiałów video publikowanych na portalu Dominikanie.pl. Znajdziesz w nim mnóstwo materiałów z dziedziny teologii, biblistyki, duchowości, edukacji i muzyki chrześcijańskiej. Codzienne komentarze do czytań mszalnych, serie dotyczące wielu ważnych zagadnień wiary i życia chrześcijańskiego oraz liturgiczna i uwielbieniowa muzyka w świetnym wykonaniu. Dzięki aplikacji uzyskasz dostęp do całej naszej biblioteki oraz możliwość bycia na bieżąco z pojawiającymi się aktualnościami poprzez powiadomienia bezpośrednio na telefon.
Updated on
Apr 13, 2021

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Device or other IDs
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

Ratings and reviews

3.9
118 reviews
Paulina Ceglarska
January 6, 2021
Wszystko działa samsung galaxy s10e Super aplikacja!
1 person found this review helpful
Did you find this helpful?
Marcin Roman
January 6, 2021
Aplikacja nie ma wartości dodanej w stosunku do yt. Już dużo lepiej byłoby umożliwić odtwarzanie odcinków np. google podcasts.
Did you find this helpful?
Orilla
February 11, 2021
Działa jak powinna, spełnia swoją rolę, czyli zbiera wszystkie treści z portalu Dominikanie.pl w jednym miejscu, gdzie są łatwo i szybko dostępne. Szkoda, że nie ma systemu "zakładek" albo czegoś podobnego, co pozwalałoby zapisać sobie filmy do obejrzenia na później. Póki co to jedyny minus, jaki widzę, ale oczywiście nie utrudnia znacznie używania aplikacji. Poza tym jest świetna :)
Did you find this helpful?

What's new

-zmieniony sposób wyświetlania filmów w związku z aktualizacją Android System WebView