FISZKI GO

500+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

POZNAJ FISZKI GO

Czym są FISZKI GO? To aplikacja, która przenosi naukę języków obcych z tradycyjnych FISZEK do Twojego smartfona. Dodajmy – stworzona przez doświadczone wydawnictwo, od 20 lat specjalizujące się w publikacjach językowych.


PATRZ > SŁUCHAJ > ZAPAMIĘTUJ!

Te trzy kroki to recepta na szybką i skuteczną naukę:

1. Po pierwsze – PATRZ!
Obracaj wirtualne fiszki i z łatwością ucz się setek praktycznych słów i zwrotów. Stawiamy na komunikację – materiał w każdym z kursów dobraliśmy w taki sposób, aby szybko podnieść Twoją umiejętność porozumiewania się w języku obcym.

2. Po drugie – SŁUCHAJ!
Klikaj na hasła i przykłady i bez trudu opanuj ich prawidłową wymowę. Nagrania zostały przygotowane przez profesjonalne studio z udziałem doświadczonych lektorów, co gwarantuje ich wysoką jakość, językową poprawność... oraz to, że każdy zrozumie Cię prawidłowo ;)

3. Po trzecie – ZAPAMIĘTUJ!
Wykorzystaj potencjał sprawdzonego systemu nauki MEMOBOX® i zapamiętuj efektywnie i trwale. Algorytm oparty na badaniach niemieckiego metodyka Sebastiana Leitnera selekcjonuje materiał i optymalizuje powtórki, dzięki czemu nie marnujesz czasu i powtarzasz skutecznie.


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FISZKI GO?

Wróćmy na chwilę do naszego doświadczenia. Blisko 20 lat temu nasze wydawnictwo (jako pierwsze w Polsce) wprowadziło na rynek FISZKI – genialną metodę nauki języków obcych. Przez lata została ona sprawdzona i doceniona przez setki tysięcy użytkowników, czym jednoznacznie potwierdziła ona swoją skuteczność. A jak się to ma do aplikacji? Dostępne w niej kursy to elektroniczna wersja papierowych FISZEK. To daje gwarancję, że stworzono je z najwyższą rzetelnością i dbałością o zagadnienia merytoryczne:
• Przykłady pozwalają poznać kontekst charakterystyczny dla danego wyrażenia – masz pewność, że będziesz używać słów i zwrotów we właściwy sposób.
• Wyjątki i nieregularności zostały wyróżnione podkreśleniem – zauważysz je i zapamiętasz z łatwością.
• Wyrażenia potoczne napisano kursywą – nie popełnisz gafy w oficjalnej sytuacji.
• Hasła pogrupowano „rodzinami” – umożliwi Ci to łatwą naukę wyrazów pochodnych (np. to act – działać, action – działanie).
• Poszczególne kursy dopełniają się merytorycznie, dzięki czemu możesz uczyć się kompleksowo.


DO DZIEŁA!

Tyle teorii. Czas na praktykę! Wszystkiego na temat aplikacji – jej funkcji i skuteczności nauki – najłatwiej dowiesz się... podczas korzystania z niej ;) Dlatego też zachęcamy Cię do pobrania aplikacji i rozpoczęcia nauki. Na dobry początek czeka na Ciebie darmowy kurs demonstracyjny z języka angielskiego – Czas na czasowniki! Cieszymy się, że będziesz się uczyć z nami :)


KONTAKT

Masz pytania lub uwagi związane z działaniem aplikacji? A może chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami związanymi z nauką z FISZKI GO? Napisz do nas na adres: app@fiszki.pl
Updated on
May 9, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Personal info, Financial info and 2 others
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

What's new

Poprawki drobnych błędów i optymalizacja działania aplikacji.