Dbam o Bliskich - BETA

500+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Zadbaj o swoich Bliskich
I zostań w tym mistrzem!


Na co dzień, a w szczególności teraz, chcemy jak najlepiej zadbać o Bliskich i mimo dzielącej nas odległości, być z nimi możliwie jak najbliżej. Zastanawiamy się, czy są w domu, czy przestrzegają najnowszych zaleceń, czy czegoś nie potrzebują – zakupów, wyprowadzenia psa albo krótkiej, wspierającej rozmowy przez telefon.

I od tego jest apka?
Tak. Aplikacja to pomocne narzędzie, dzięki któremu Twoi Bliscy poczują, że mimo dzielącej Was odległości, mogą liczyć na wsparcie i stały kontakt.
W nowych warunkach zmieniamy swoje nawyki – ograniczamy wyjścia z domu do minimum, rzadziej spotykamy się z rodziną i znajomymi. Jednak nadal możemy pomóc – zarówno starszym, jak i młodszym członkom rodziny.

Jak to działa?
Aplikacja pomoże określić bezpieczne strefy Bliskich i poinformuje Cię, kiedy członkowie grupy je opuszczą. Co więcej, dzięki statusom dowiesz się, czy Bliscy czegoś nie potrzebują. Do dobrych nawyków z pewnością zachęcą Cię liczne niespodzianki, którymi nagradzany będziesz za konsekwentne działania.

#jestembezpieczny i czuję się dobrze
Opiekun zaprosił Cię do swojej grupy? Dołącz do niej i daj znać, co u Ciebie dzisiaj słychać. Potrzebujesz pomocy? A może masz chwilę, żeby pomóc Bliskim? Dobrze się składa. Ustaw odpowiedni status, dodaj swoją lokalizację i gotowe. Tak niewiele może zmienić tak wiele.

#dbamobliskich i trzymam rękę na pulsie
Jako Opiekun stworzonej przez siebie grupy szybko ustawisz w swoim telefonie strefy bezpieczeństwa, takie jak „Dom” czy „Praca”. Co więcej, jeżeli ktoś z rodziny będzie potrzebował pomocy i skorzysta z alarmu S.O.S – Ty dowiesz się o tym natychmiast.
Dodawaj Bliskich i zachęcaj ich do ustawiania statusów. Razem łatwiej!

Warto powalczyć o prezenty
Pomagaj innym, dawaj znać, co u Ciebie słychać, zachęcaj rodzinę i znajomych do tworzenia własnych grup. Na aktywnych czekają gigabajty w prezencie i wyjątkowe odznaczenia. Dla tych najbardziej zaangażowanych przygotowaliśmy dodatkowe nagrody. Warto działać i warto pomagać!

Dbam o Bliskich – aplikacja dla założyciela grupy. Daje Ci możliwość zarządzania grupą i zapraszania do niej Bliskich.

Jestem bezpieczny – aplikacja dla członków grupy. Dostałeś zaproszenie do grupy? Pobierz aplikację i ciesz się pomocą Twoich najbliższych w każdym czasie!
Updated on
Jun 8, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

1. Pojawienie się nowej kategorii zgłoszeń (pomarańczowe) - teraz Twój Bliski z łatwością powiadomi Cię, czego najbardziej potrzebuje w danej chwili (zakupy, pomoc z pasem a wsparcie mentalne).
2. Dodanie zasad i pierwszej nagrody w ramach Grywalizacji - bądź aktywnym użytkownikiem aplikacji i zbieraj nagrody!
3. Uproszczenie procesu rejestracji, dzięki któremu łatwiej zaczniesz korzystać z aplikacji i szybciej zaczniesz chronić Bliskich.