eKEPI Gospodarka Koła

5K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Aplikacja eKEPI, na telefony z systemem Android przeznaczona jest dla myśliwych, polujących w kołach łowieckich, które używają programu eKEPI Gospodarka Koła, w tym z modułem elektronicznej ewidencji polowań indywidualnych, oferowanego przez redakcję dziennika "Łowiecki". Jeżeli Twoje koło nie używa tego programu, a chciałoby usprawnić zarządzanie kołem i jego dokumentację oraz umożliwić swoim członkom bieżący dostęp do informacji o ich odstrzałach, wykonaniu planu, zobowiązaniach finansowych, rozrachunkach, wykonanych pracach gospodarczych i planie polowań zbiorowych oraz umożliwić zapisywanie się na polowania indywidualne bez konieczności jeżdżenia do książki, skontaktuj się z nami telefonicznie lub na email. Zapisy w ewidencji polowań możliwe są przez aplikację eKEPI oraz infolinię telefoniczną, SMS lub stronę web. Jeżeli w kole korzystacie już z programu eKEPI Gospodarka Koła z modułem ewidencji polowań, a chcesz mieć możliwość błyskawicznego uzyskania informacji, o których wyżej oraz szybko dokonywać wpisów do ewidencji polowań indywidualnych, to aplikacja eKEPI znakomicie to ułatwi.

Po ściągnięciu aplikacji eKEPI na swój telefon, trzeba się zalogować na pierwszym wyświetlającym się ekranie, poprzez podanie swojego nazwiska i numeru PESEL lub pierwszego hasła, wprowadzonych do programu przez zarząd koła (hasło można od razu zmienić na stronie www programu). Jeżeli polujesz w więcej jak w jednym kole, które używają naszego programu, to aplikacja poprosi o wskazanie koła, z którym chcesz mieć połączenie w danym momencie.

Na głównym ekranie aplikacji pokazują się menu z ikonami do poszczególnych rodzajów informacji, jakie możesz wyciągnąć z programu eKEPI Gospodarka Koła. A więc:
- upoważnienia
- wykonanie
- rozliczenia
- godziny prac
- plan polowań
- książka ewidencji.
Wybierając odpowiednią ikonę z pierwszych pięciu funkcji wyżej, otrzymujesz na ekran smartfonu informacje jak przez przeglądarkę internetową na komputerze.

Szósta ikona daje dostęp do ewidencji polowań, jednego z modułów programu eKEPI Gospodarka Koła, w pełni zintegrowanego z innymi modułami programu. Aplikacja pozwala łatwo dokonywać wszystkich wpisów do ewidencji polowań dotyczących swojego polowania indywidualnego. Na ekranie ‘Rejony’, są numery rejonów na tle jasno szaro-zielonym, oznaczającym rejony wolne, kolorze żółtym, zajętych przez innych myśliwych, a w kolorze zielonym rejon, na jaki się zapisałeś. Można z tego ekranu wywołać plany pozyskania z informacją o zaawansowaniu wykonania oraz mapy obwodów, na których będą urządzenia łowieckie z nawigacja pozwalająca oglądać drogę, jaka przebywasz w obwodzie oraz wskazywać innym miejsce, gdzie się właśnie znajdujesz. Ponadto, aplikacja pozwala wyświetlić na ekranie telefonu wszystkich polujących w danej chwili w kole, z podaniem obwodu i rejonu. Wpisu rozpoczęcia polowania, wypisu jego końca oraz wprowadzenie strzelonej zwierzyny i oddanych strzałów dokonuje się łatwo i nie potrzeba do tego żadnej instrukcji, po prostu kieruj się nazwami przycisków na ekranie, przedstawionymi w kolorze pomarańczowym, wybierając te, które opisują czynność, której chcesz dokonać. Jedyny przycisk w innym kolorze, to przycisk dokonujący bezpośrednio wpisu informacji do ewidencji, który wyświetla się w aplikacji w kolorze jaskrawo zielonym.
W kołach nie korzystających z modułu ewidencji polowań, z aplikacji eKEPI korzysta się zawsze bezpłatnie, a jeżeli moduł ewidencji jest używany, to pełen dostęp do tego modułu możliwy jest przez okres 30 dni i po tym okresie, licencje do korzystania przez 12 miesięcy udostępnia zarząd koła, a jeżeli z licencji tej się nie korzysta, to aplikacja ograniczy się do pokazywania wolnych i zajętych rejonów w obwodach.

Więcej informacji na stronie http://www.lowiecki.pl/eKEPI/.
Można też dzwonić na numer telefonu 583409398 lub pytać na email: redakcja@lowiecki.pl.
Updated on
Jun 10, 2018

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Ta wersja pozwala oglądać na mapie obwodu do 999 rejonów polowania, bo dotychczasowa wersja obsługiwała tylko 99 rejonów.