PANEK CarSharing

4.3
5.76K reviews
500K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Dołącz do największej i najpopularniejszej sieci CarSharingowej w Polsce! Zainstaluj aplikację PANEK CarSharing i ciesz się dostępem do ponad 2500 tysięcy samochodów w 100 miastach na terenie całej Polski. Przekazujemy Wam samochody wyposażone w automatyczne skrzynie biegów, klimatyzację i pozytywną energię, a znakiem rozpoznawczym jest ich optymistyczny biały kolor.
Wynajmowanie samochodu nigdy nie było łatwiejsze:
1. Zainstaluj aplikację i zarejestruj się
2. Wybierz samochód na mapie w Twojej okolicy i korzystaj

Usługę PANEK CarSharing w swoim smartfonie masz zawsze przy sobie. Wybieraj spośród samochodów na minuty, godziny i doby różnych klas: od miejskich elektrycznych i hybrydowych z grupy ECONOMY, po fascynujące i luksusowe z grupy EXTREME.
PANEK CarSharing to także unikalna kolekcja samochodów z grupy RETRO. Wybierz się w podróż za kierownicą Poloneza, Volkswagena Scirocco lub „Malucha” i poczuj klimat minionych lat.
Potrzebujesz samochodu dostawczego? Wyjątkowo pojemnymi pojazdami z grupy CARGO przewieziesz każdy ładunek bezpiecznie i na czas.

Wystarczy, że masz:
• Ukończone 18 lat
• Prawo jazdy kat. B
• Kartę płatniczą
• Smartfona z GPS

I już możesz stać się częścią CarSharingowej rodziny. Korzystaj w mieście i na trasie. Znajdziesz nas również na parkingach w Centrach Handlowych, lotniskach i nie tylko.

Potrzebujesz się dostać szybko do innego miasta? W PANEK CarSharing wynajmiesz samochód na cały dzień, weekend, tydzień, a nawet miesiąc. Specjalnie skalkulowane pakiety pozwolą Ci przemieszczać się w miastach i pomiędzy nimi w całej Polsce, 24 godziny na dobę, we wszystkie dni tygodnia i święta, samodzielnie, korzystając jedynie ze swojego smartfona. Możesz zarezerwować również samochód z wyprzedzeniem, tak by czekał na Ciebie pod domem wtedy kiedy tego potrzebujesz.

Wybierz cennik najlepszy dla siebie

PANEK CarSharing jako jedyny z działających w Polsce i na świecie dostawców usługi samochodów na minuty, godziny i doby udostępnia cennik, z którego użytkownik wybiera najkorzystniejszą dla siebie opcję.
• Cennik Standardowy – koszt wyliczany jest na podstawie minut i kilometrów.
• Cennik Kilometrowy - warto wybrać także w przypadku wykorzystania samochodu w czasie porannych i popołudniowych godzin szczytu, gdzie znacznie wydłuża się czas przejazdu.

PANEK CarSharing dla fanów motoryzacji

W PANEK CarSharing kochamy samochody, dlatego stworzyliśmy grupy RETRO, UNIQUE i EXTREME. Tylko u nas poczujesz klimat motoryzacji przeszłości za kierownicą jednego z weteranów szos, a także przeżyjesz wyjątkowe chwile w sportowych i eleganckich samochodach z grupy EXTREME. Wszystkie wypożyczysz jednym kliknięciem w aplikacji.

Samochód dostawczy w zasięgu aplikacji

W PANEK CarSharing nie ma znaczenia, czy przeprowadzasz się do innego miasta, czy robisz remont, samochód dostawczy jest zawsze do dyspozycji. W usłudze na minuty dostępne są nowoczesne Mercedesy Sprinter, Ople Movano i Renault Master, Renault Express, gotowe na każde wyzwanie.

PANEK CarSharing wszystkie usługi - jedna faktura

PANEK dla Firm to unikalna oferta zapewniająca mobilność pracownikom firm. Kluczem do sprawnego funkcjonowania floty w firmie jest natychmiastowy dostęp do tysięcy pojazdów. PANEK dla Firm pozwala uniknąć zbędnych wydatków, a cały proces kontrolować można za pomocą dedykowanego panelu administracyjnego. Jako największy dostawca usługi CarSharing w Polsce, PANEK zarządza flotą kilku tysięcy samochodów, które udostępnia nie tylko w największych aglomeracjach, ale także w mniejszych miastach, zapewniając tym samym pełną swobodę przemieszczania i gwarancję dostępności usługi. W ofercie dla firm dostępne są auta wszystkich grup od zwinnych miejskich, po wielozadaniowe dostawcze.
Z PANEK CarSharing bądź kreatywny i codziennie podróżuj innym samochodem.
Updated on
Jun 23, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
This app may share these data types with third parties
Personal info, App activity, and Device or other IDs
This app may collect these data types
Personal info, Financial info and 4 others
Data is encrypted in transit
Data can’t be deleted
4.3
5.76K reviews
rafal grodt
April 24, 2022
The password issue made me uninstall this app even before I tried. If they make such a big deal about the password, what else can make my life difficult later on......i don't want to know. Anyways, there are plenty of car hire companies I can rent cars from.
1 person found this review helpful
Did you find this helpful?
Bogdan M
May 12, 2020
Service itself is great! But app is a nightmare.. It's super slow, so you loose approx 2-3 mins to close the car (if you lucky, otherwise - call help line). Also every update of the map takes 3mins. Sometimes it shows the car available, but once press book - it's no longer on the map :) also very stupid that option to report car damage is available only after you start rent - so you pay for the time when you take pictures of scratches, damages on the car (which is ridiculous)
14 people found this review helpful
Did you find this helpful?
PANEK S.A.
September 1, 2020
Dziękujemy i życzymy udanych przejazdów!
MotorcycleTiger
April 13, 2022
Password requirements are simply absurd but they won't even tell u that your password won't be accepted after u are done filling everything out just to send u bqck to the begining because u didn't use 20 special characters
1 person found this review helpful
Did you find this helpful?
PANEK S.A.
April 13, 2022
Please make sure that the password contains: minimum 8 characters, uppercase letter, lowercase letter, number and 2 special characters.

What's new

Naprawiono znane błędy