PeoPay KIDS

50K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Aplikacja PeoPay KIDS została stworzona z myślą o dzieciach w wieku od 6 do 13 lat. Dzięki tej aplikacji, dziecko, przy wsparciu rodzica, łatwo i bezpiecznie zrobi pierwsze kroki w świecie swoich własnych finansów. W Panelu rodzica będziesz miał stałą opiekę nad poczynaniami dziecka, możesz także decydować w jakim zakresie Twoje dziecko jest gotowe do korzystania ze swoich oszczędności.
Wykorzystując specjalnie zaprojektowane dla dzieci funkcje, ekrany i postaci, odkryjesz wraz z dzieckiem wartość oszczędzania na wymarzone cele. Pomogą Ci w tym nasi trenerzy, którzy w aplikacji udzielą Twojemu dziecku cennych porad i wskazówek.

Jeśli jesteś klientem Banku Pekao S.A. po zalogowaniu do aplikacji PeoPay lub w serwisie internetowym Pekao24 - wejdź w Panel Rodzica. Następnie - załóż dziecku bezpłatny pakiet czyli Konto Przekorzystne (konto osobiste) oraz Mój Skarb (konto oszczędnościowe), niezbędne do korzystania w pełni z aplikacji PeoPay KIDS.

W aplikacji PeoPay KIDS dziecko może mieć dostęp do:
Portfela – czyli Konta Przekorzystnego, które jest podstawowym rachunkiem do bieżących transakcji.
Skarbonek – czyli cele na które oszczędza, tworzone w ramach rachunku oszczędnościowego Mój Skarb.
Dedykowanej Karty PeoPay KIDS – wydawanej do konta dziecka, dzięki której dziecko może bezpiecznie realizować drobne płatności w sklepach lub wypłacić pieniądze z bankomatu w ramach określonych przez Ciebie limitów (maksymalnie do kwoty 50 zł dziennie); w aplikacji PeoPay KIDS dziecko może aktywować lub zablokować kartę a także nadać lub zmienić jej PIN.
W aplikacji PeoPay i serwisie Pekao24 będziesz miał dostęp do Panelu rodzica, dzięki któremu zadbasz o bezpieczeństwo swojego dziecka, a także dyskretnie skontrolujesz jego finanse.
Pełne informacje na: www.pekao.com.pl/peopay-kids/
Updated on
Jun 3, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available