Pierwsze słowa - Nauka dzieci

Contains ads
10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Pierwsze słowa – Nauka dzieci to aplikacja mobilna do nauki języka polskiego stworzona z myślą o dzieciach - najmłodszych użytkownikach. Dzięki aplikacji nauka nowych słówek w języku polskim może stać się sposobem na wprowadzenie nowego słownictwa dla naszych dzieci, ale równocześnie prawdziwą zabawą. Jest to alternatywa dla tradycyjnych książeczek do poznawania pierwszych słówek. Ułatwia naukę w każdym dogodnym dla nas miejscu. Może okazać się przydatna zarówno w domu, ale również w niecodziennych miejscach - w trakcie podróży, w kolejce do lekarza - gdy naszemu dziecku nudzi się, a my chcemy, żeby zajęło się czymś pożytecznym i wciągającym. Całą aplikację zupełnie za darmo możemy pobrać z marketu Google Play (Android). Co ważne działa zarówno w trybie online jak i offline.

Aplikacja zawiera interesujące obrazki i teksty, które pomogą rozpocząć naukę Twojemu dziecku. Dzięki regularnym aktualizacjom dodawane są nowe kategorie, które poszerzają zakres słownictwa i pomogą rozwinąć mowę dziecka.

Aplikacja do nauki polskiego została stworzona w sposób atrakcyjny dla małych dzieci, zawiera kolorowe ilustracje, które zachęcają do odkrywania nowych słówek. Łatwy interfejs ułatwia przeglądanie konkretnych tablic słówek nawet początkującym użytkownikom.

Wśród kategorii tematów do nauki znajdują się:
- liczby
- litery
- zwierzęta
- człowiek – części ciała
- ubrania
- kolory
- owoce i warzywa
- szkoła
- sport
- kształty
- transport
- jedzenie
- zima
- podstawowe przedmioty codziennego użytku

W trakcie nauki Twoja pociecha może nie tylko obejrzeć kolorowe ilustracje, ale również posłuchać wymowy słów i zwrotów, dzięki funkcji lektora. Po przyswojeniu każdego z działu możliwe jest sprawdzenie swojej wiedzy, poprzez testy, które sprawdzają poziom opanowanego materiału.


Jeżeli chcecie by Wasze dziecko poznawało od najmłodszych lat drugi język polecamy naszą aplikację “Angielski dla Dzieci Free”, która w sposób analogiczny pozwala na przyjemne rozpoczęcie nauki języka. Ta apka do nauki języków obcych oraz inne dostępne na stronie: https://play.google.com/store/apps/developer?id=Tweeba
Updated on
Jul 29, 2014

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available