KRK Airport Taxi

100+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Płatność kartami kredytowymi(VISA, MASTERCARD, AMEX) u każdego kierowcy.

Świadczymy usługi 24 godziny na dobę.

Nasi kierowcy czekają na postoju Kraków Airport Taxi tuż przy wejściach do terminalu pasażerskiego.

Klimatyzacja w każdym pojeździe.

Kraków Airport Taxi dostępna jest sieć WiFi dla pasażera.

Ustalone ceny za kurs do określonych rejonów miasta.


SAMOCHODY WYSOKIEJ KLASY

Ponad połowę naszej floty stanowią limuzyny klasy wyższej i luksusowej. Pozostałe pojazdy to samochody klasy średniej z reguły combi oraz odpowiedni zasób vanów mogących pomieścić do 8 pasażerów. Posiadamy pojazdy wyłącznie renomowanych europejskich marek, co gwarantuje wysoki prestiż wykonywanej usługi. Naszą zasadą jest niezamieszczanie na pojazdach reklam dzięki czemu podkreślamy ekskluzywny charakter przewozu osób.

KIEROWCY

Schludny wygląd kierowcy, ciemny garnitur, biała koszula oraz granatowy krawat jest jedną z wizytówek naszego serwisu. Do tego dochodzi umiejętność porozumiewania się w języku angielskim i udzielanie wszelkiej pomocy, którą kierowca może zaoferować podróżnemu po lub przed odprawą pasażerską. Wysoka kultura osobista i biznesowy standard obsługi sprawia, że każdy nasz klient jest traktowany wyjątkowo. Kierowcy posiadają od kilkuset tysięcy do wielu milionów przejechanych kilometrów zrealizowanych w trakcie swojej kariery zawodowej, dlatego ich doświadczenie gwarantuje bezpieczeństwo dla Państwa i Waszych bliskich.

USŁUGI Z/DO LOTNISKA, WYCIECZKI I DALEKIE TRASY

Nasi kierowcy realizują wszystkie dalekie trasy specjalizując się w wycieczkach do Kopalni Soli w Wieliczce, byłego niemieckiego nazistowskiego obozu zagłady Auschwitz Birkenau i wielu innych atrakcyjnych turystycznie miejsc w regionie. Wieloletnie doświadczenie na rynku usług turystycznych pozwala kierowcom na profesjonalne wykonanie przewozu i pomoc w wyborze obiektów i miejsc odwiedzin.
Updated on
Apr 21, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Aktualizacja wewnętrzna: pl-PL