Zrzutka.pl - na dowolny cel.

100K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Zorganizuj zrzutkę i zbierz pieniądze na dowolny cel! Portfel, finanse i crowdfunding w jednym - za darmo, bez prowizji.

Przyjmuj wpłaty bez prowizji: BLIK, PKO, mBank, ING, Santander, Pekao, Millenium, Alior, Inteligo, Credit Agricole, Citi, Apple Pay, G Pay, Visa, Mastercard, Idea Bank, Boś Bank, BNP Paribas, Getin, Noble, Bank Spółdzielczy, Plus Bank oraz zwykłe przelewy.

Zrzutka.pl możesz używać w 100% za darmo! Założenie konta i zrzutki nic nie kosztuje, a od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy żadnej prowizji.

Jak to działa?

1. Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe. Poznaj przykładowe cele, na jakie możesz założyć zrzutkę: prezent, urodziny, imieniny, wakacje, podróż, sylwester, pomoc, szkoła, gra, program, wózek, leki, operacja, weterynarz, lekarz, diagnoza, rachunki, składka, zbiórka, zwierzęta, pies lub psy, kot lub koty, koń lub konie, dla dzieci lub dla dziecka, rozliczenia, rachunek, finanse, oszczędzanie, portfel, terminal, karta wpłatnicza.

2. Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz rodzinę, znajomych lub kogokolwiek chcesz. Zapraszać możesz za pomocą sms-a, facebooka i innych opcji. Warto też udostępnić swoją zrzutkę w mediach społecznościowych.

3. Przyjmujesz wpłaty. Dzięki zastosowaniu bramek płatności, wpłaty na Twojej zrzutce księgują się w czasie do 1 minuty!

4. W dowolnym momencie i tak często jak chcesz, wypłacasz środki zebrane na swojej zrzutce na Twoje konto bankowe. Takie wypłaty zwykle księgują się na Twoim koncie już w czasie 1 minuty od momentu, w którym zostaną przez Ciebie zlecone! Jest to możliwe dzięki zastosowaniu przez nas innowacyjnego rozwiązania realizacji wypłat.

Kilka słów o nas:

1. Na zrzutka.pl zarejestrowało się już ponad 500 000 użytkowników, którzy zorganizowali ponad 650 000 zrzutek (aktualne dane poniżej sekcji 'jak to działa' na zrzutka.pl).

2. Suma środków zebranych przez naszych użytkowników to (na dzień 06.04.2021 r.) wynosi 429 069 336 zł.

3. Niektórzy porównują nas do Siepomaga lub do Patronite. Jednak żeby wyrobić sobie własną opinię, warto samemu spróbować :)

4. Jesteśmy Krajową Instytucją Płatniczą nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego. Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa - zapoznaj się ze szczegółami na zrzutka.pl/bezpieczenstwo/.

5. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować pisząc na adres info@zrzutka.pl.

Zrzutka.pl to narzędzie do samodzielnego zorganizowania zbiórki pieniężnej na dowolnie wybrany cel, za darmo, bez prowizji. Zrzutka.pl to nie tylko platforma crowdfundingowa (crowdfunding - finansowanie społecznościowe wybranego projektu) i fundraisingowa (fundraising - zbieranie pieniędzy poprzez wsparcie osób, firm, fundacji). To przede wszystkim wirtualna portmonetka/skarbonka, do której zrzucają się wszyscy zainteresowani określonym celem: zbiórka charytatywna, na prezent, na projekt/biznes, na wyjazd ze znajomymi - Ty określasz cel. Zrzutka.pl to w pewien sposób "mix" platform takich jak Kickstarter czy Indiegogo z najbardziej znanym wirtualnym portfelem świata jakim jest PayPal. Zrzutkę może założyć osoba prywatna, a także firma, fundacja, instytucja. Zrób zrzutkę, zaproś znajomych i zobacz jak prosto jest zbierać pieniądze online!
Updated on
Jul 11, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Personal info, Financial info and 4 others
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

What's new

- landing page patronowanych
- katalog zrzutek patronowanych
- zakładanie zrzutek patronowanych
- wypłaty ze zrzutek patronowanych
- szczegóły zrzutki patronowanej
- wyszukiwarka patronów
- zmieniony sposób rejestracji
- nowa weryfikacja użytkowników
- wiele pomniejszych poprawek i usprawnień