Radio Rekord

1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Aplikacja Radio Rekord służy do słuchania lokalnych rozgłośni radiowych w regionach radomskim, mazowieckim i świętokrzyskim. Player wyposażony jest w dynamiczną animację analizatora widma dźwięku, konfigurowalną przez użytkownika.

Aplikacja pozwala na przejrzenie playlisty stacji, odsłuchanie fragmentów utworów, oraz głosowanie w ramach listy przebojów. Zakładka "Wiesz pierwszy" to lokalne aktualności.

Radio Rekord to sieć lokalnych rozgłośni radiowych, nadająca programy lokalne w Radomiu, na Mazowszu oraz w województwie świętokrzyskim. Player pozwala na wybór swojej lokalnej rozgłośni.

Głosowanie w ramach Listy Przebojów polega na zaznaczaniu łapek w górę oraz łapek w dół przy utworach będących propozycjami do kolejnego głosowania. Głosujący mogą odsłuchać online fragmenty utworów z listy. Redakcja listy przebojów sumuje głosy z aplikacji oraz oddane innymi drogami i tworzy nowe notowanie. Głosowanie możliwe jest do momentu rozpoczęcia emisji nowego notowania Listy Przebojów. Użytkownicy aplikacji mają dostęp do historycznych notowań Listy Przebojów.

Zakładka "Wiesz Pierwszy" to lokalne wiadomości z regionów obejmujących zasięg rozgłośni. Słuchacze każdej z rozgłośni lokalnych mają dostęp do swoich wiadomości lokalnych.
Updated on
Jul 28, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Wersja premierowa. Pełna funkcjonalność