Resim ve Video Gizle - Fotoğraf Sakla

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Resim ve video yedekleme uygulamasi Resim.vip gizli kalmasınız istediğiniz fotoğraf veya videolarınızı şifreli olarak saklamanıza imkan sağlar. Sınırsız depolama alanı ve ücretsiz olması kullanıcıların beğenisini toplamaktadır.

Resim.vip kişisel fotoğraflarınızı ve videolarınızı şifre koruması ile güven altına alır. Kişisel video ve fotoğraflarınızı gizlemek için en iyi uygulamadır. Resim.vip sayesinden gizliliğinizi ve özel hayatınızı koruyabilir, fotoğraf ve videolarınızı saklayabilirsiniz. Bu sayede telefonunuzun depolama alanını gereksiz kullanmamış olursunuz.

Resim.vip : kişisel ve özel fotoğraflarınızın saklanmasında, aile albümlerinizin depolanmasında, kimlik kartı gibi özel resimlerin saklanmasında güvenli bir alan sağlar. Şifreli güvenlik sayesinde fotoğraf ve videolarınızı korur.

Resim.vip uygulamasına giriş yaptıktan sonra Dosya Yükle butonuna tıklayıp seçeceğiniz fotoğraf veya videoları kolayca yükleyebilirsiniz. Aktarım tamamlandıktan sonra telefon galerinizden bu dosyaları silebilirsiniz. Resim.vip uygulamasından bu fotoğraf veya videolara kolayca ulaşabilirsiniz.

*****

Resim.vip Özellikleri :

• Şifreli Güvenlik Sağlar ve tamamen ücretsiz – limitsiz depolama imkanı sunar.
• Resim ve Videolarınızı Kolayca Saklamanızı Sağlar.
• Bilgisayar, Tablet veya Android Telefonunuzdan Dosyalarınıza Kolayca Erişim Sağlayabilirsiniz.
• Resim ve Videolarınızı Resim.vip depolama alanına aktararak telefon hafızasından tasarruf etmiş olursunuz.
• Telefonunuzun çalınması veya kaybolması halinde resim ve videolarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.
• Sizin kullanıcı adınızı ve şifrenizi bilmeyenler dosyalarınıza erişemez. Kısacası sizden başkası resim ve videolarınıza ulaşamaz.
• Bu uygulama resim veya videolarınızı sevdiklerinizle güvenle paylaşabilmeniz için özel link oluşturur.
• Özel, şifreli ve gizli klasör oluşturma özelliği sayesinden sadece giriş yaparken değil giriş yaptıktan sonra bile resim ve videoları görüntülemek için ikinci şifre gerekmektedir. Bu sayede güvenliğiniz iki katına çıkmış olur.


Resim.vip uygulaması ile depolama alanı limiti veya sürpriz ücretlendirmelerle karşılaşmazsınız. Sınırsız depolama alanı sayesinde özgürce fotoğraf ve resimlerinizi saklayabilirsiniz.

Albüm kilidi sayesinde daha güçlü koruma sağlar. Fotoğraflarınızı veya videolarınızı klasör içerisinde gizli ve şifreli olarak saklayabilirsiniz.

Resim.vip uygulaması içerisinde reklam yer almaz, sizi rahatsız edecek sponsor bağlantılar bulunmaz.


*****

Resim.vip Hakkında

Kişisel, özel ve gizli kalması gereken resimlerinizi veya videolarınızı korumanıza yardımcı olur. Dijital ortamdaki özel fotoğraf ve videolarınızı kolayca gizleyebilmenize veya güvende tutmanıza imkan sunar.
Resim.vip : Dünya’nın en güvenilir ve en iyi resim depolama uygulaması olmaya aday gösterilebilir.

Website : Resim.Vip

Hizmet Koşulları ve Gizlilik Politikası : https://resim.vip/gizlilik.html

Yardım ve destek : info@resim.vip
Picture and video backup application Picture. Unlimited storage space and free of charge are appreciated.

Picture.vip secures your personal photos and videos with password protection. The best application to hide your personal videos and photos. With Picture.vip you can protect your privacy and private life, and store your photos and videos. This way, you don't need to use your phone's storage space unnecessarily.

Image.vip: provides a secure space for storing your personal and private photos, storing family albums, storing private pictures such as ID cards. Protects your photos and videos with encrypted security.

After logging in to the Picture.vip application, you can easily upload photos or videos of your choice by clicking the Upload File button. Once the transfer is complete, you can delete these files from your phone gallery. You can easily access these photos or videos from Resim.vip.

*****

Image.vip Features:

• Encrypted Security and completely free - offers unlimited storage.
• Allows you to easily store your pictures and videos.
• Easily Access Your Files from Your Computer, Tablet or Android Phone.
• Save your phone memory by transferring your Pictures and Videos to Picture.vip storage.
• You can easily access your pictures and videos if your phone is stolen or lost.
• People who do not know your username and password cannot access your files. In short, nobody else can access your pictures and videos.
• This application creates a special link to share your pictures or videos with your loved ones safely.
• Thanks to the special, encrypted and hidden folder creation feature, a second password is required to view pictures and videos, even after logging in. This will double your security.


With the Image.vip application, you don't have storage space limit or surprise charges. With unlimited storage space you can store your photos and pictures freely.

Provides stronger protection with album lock. You can store your photos or videos hidden and encrypted in the folder.

Image.vip application does not take place in advertising, there are no sponsored links that will disturb you.


*****

About Picture.vip

Helps protect your pictures or videos that should remain personal, private, and confidential. It allows you to easily hide or keep your private photos and videos digitally secure.
Image.vip: Can be nominated to be the world's most reliable and best image storage application.

Website: Image.Vip

Terms of Service and Privacy Policy: https://resim.vip/gizlilik.html

Help and support: info@resim.vip
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Updated
November 21, 2019
Size
3.1M
Installs
10,000+
Current Version
1.0
Requires Android
6.0 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
IYON
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.