
Wade
Nu mi se pare normal pt creearea unui cont sa iti ceara atatea lucruri.Inteleg buletinul dar nu e normal si video si inredistrare.Voiam doar sa ma loghez pt a scoate un cazier judiciar nu pt a mi se lua si nr de la papuc...
2 persoane au considerat această recenzie utilă

Simona Voiculescu
La aproape un an de la crearea contului, in mod inexplicabil nu mai poate fi folosit pentru că parola, cică, nu mai e bună. Deși parola nu poate fi schimbată... pentru că schimbarea înseamnă reluarea procesului de autentificare. Din moment ce nu am făcut asta, întrebarea rămâne : de ce nu mai pot accesa contul? In jurul meu, mai mulți utilizatori nu se pot loga deloc pe desktop , ci doar pe mobil. Per total, o bătaie de joc
O persoană a considerat această recenzie utilă

Cristy Cristy
cea mai proasta aplicatie ,mi am facut o data si mi am schimbat telefonul ulterior si acum imi cere sa imi fac iar alt cont,nu exista posibilitatea de a ma conecta in contul deja existent