ДарувајКрв

ДарувајКрв е апликација која ги листа актуелните акции за дарување на крв во Македонија. Пронајди ги активните акции во твојот град од повеќе организации, и спаси човечки живот!
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Прва верзија
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 7, 2021
Size
6.0M
Installs
500+
Current Version
1.0.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
DaruvajKrv
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.