МојМиленик (Moj Milenik)

Од креаторите на МојВоздух, нова апликација: МојМиленик!

Дали сакаш да вдомиш миленик?
МојМиленик ти ги нуди сите огласи за вдомување на твоето идно пријателче!

Дали го имаш изгубено миленикот, или пронајде миленик на улица што личи дека може е домашен?
Пријави го тоа во МојМиленик, апликација која ќе испрати нотифиакција на сите корисници за твојата објава, и заедно со нивна помош ќе може да се пронајде миленикот или сопственикот многу побрзо и полесно!
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Поправки и оптимизации
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 11, 2019
Size
9.9M
Installs
500+
Current Version
1.1.5
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Gorjan J.
Developer
Rode Kruislaan 1322F, Diemen 1111XC, Amsterdam, The Netherlands
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.