AVD Studio

Aplikacioni shërben për tu informuar mbi shërbimet që i ofrohen eventeve martesore.

Ky aplikacion është thjesht informativ dhe ka bazë informuse rreth teknologjisë së filmimit dhe fotografisë për çiftet në prag martese.

Me këtë aplikacion mund të zgjidhni shërbimet, ti prenotoni ato, si dhe të informoheni mbi çdo shërbim që ne ofrojmë për të qënë sa më korrekt në ditën më të veçantë të jetës tuaj.

Për më shumë ju ftojm të shkarikoni Aplikacionin Falas.

Download now for Free
Read more
Collapse
5.0
1 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

News technology about Video & Foto production for weddings
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 11, 2017
Size
1.9M
Installs
100+
Current Version
1.0
Requires Android
2.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Argent Muriqi
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.