Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Mobilný vodič je špeciálna mobilná aplikácia vyvinutá pre potreby vodiča mať o svojom vozidle aktuálne informácie. Vodičovi umožňuje skontrolovať si stav svojho vozidla kdekoľvek. Prihlasovacie údaje do aplikácie je možné vygenerovať len v systéme Dispečer určenom na monitorovanie a riadenie vozových parkov. Aplikácia Mobilný vodič obsahuje aj Knihu jázd vozidla, Mapu jázd, report Náklady a Správy. Mobilnú aplikáciu je možné rozšíriť aj o funkciu Autoalarm, ktorá dokáže v zvolenom časovom intervale strážiť polohu vozidla.
Mobile driver is a special mobile application developed for the needs of the driver of their vehicle have updated information. It allows the driver to check the status of your vehicle anywhere. Login to the application can be generated only in the system Dispatcher designed for monitoring and fleet management. Mobile application includes driver and vehicle log book, map, trips, report management and cost. Mobile application also extend the function of alarms, which can at time-point guard position of the vehicle.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

* Fix párovania zariadenia pre vyššie verzie androidu 8 a viac
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 4, 2021
Size
6.2M
Installs
100+
Current Version
1.10.1
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact, Shares Location
Permissions
Offered By
Aldobec technologies
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.