No Name

Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Ako funguje naša appka? Po jej stiahnutí má majiteľ okamžitý prístup k info ohľadom koncertov, aktuálnych fotiek, prístupu na náš eshop. do prehrávača, kde sa môže rozhodnúť o ktorú pesničku má záujem. Špeciálnou a jedinečnou službou, ktorá nemá u nás obdobu je naše karaoke štúdio, kde si s nami môžu užívatelia aplikácie nielen zaspievať, ale aj v reálnom čase vytvoriť vlastnú nahrávku a stať sa tak frontmanom kapely:-)
Veríme, že možnosť spievať s tak dobrými :) muzikantami za chrbtom nemá hocikto, táto aplikácia to však umožňuje každému, kto si ju stiahne. Funkcia Karaoke štúdia platí pre všetky piesne. Môžete mať teda vlastnú nahrávku, kde vás doprevádza NO NAME!
How our Appku? After its withdrawal owner has immediate access to information about concerts, current photos, access to our shop. to the player, which can decide on which song is interested. Special and unique service that has no precedent in our country is our karaoke studio where with us the application, users can not only sing, but also in real time to create its own record and become as frontman :-)
We believe that the opportunity to sing with such good musicians :) does anyone behind their backs, this application but it allows everyone who download it. Karaoke function study applies to all songs. You therefore have their own recording where you accompany NO NAME!
Read more
Collapse
4.5
25 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Oprava niekoľkých chýb a zlepšenie podpory nových zariadení.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 9, 2018
Size
8.1M
Installs
1,000+
Current Version
1.0.4
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
In-app Products
$0.99 - $8.49 per item
Permissions
Offered By
ArtCODE, s.r.o.
Developer
Vajnorská 167 Bratislava 832 37 Slovakia
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.