Hurbanovo v mobile

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Aplikácia Hurbanovo v mobile poskytuje aktuálne informácie o dianí v meste. Priamo do Vášho telefónu budú doručované najnovšie správy, oznamy, výstrahy, dôležité informácie, pozvánky na udalosti. Nájdete tu kontakty na mestský úrad, primátora, poslancov. Prostredníctvom prieskumov, alebo hlasovaním v anketách budete môcť vyjadriť svoj názor. V mape si budete môcť vyhľadať miesto, kde sa potrebujete dostať, nájsť si inštitúciu, jej adresu, úradné hodiny, kontakt. Pomocou aplikácie Hurbanovo v mobile je možné posielať aj podnety na riešenie. Ku každému podnetu je možné pripojiť fotografiu z miesta podnetu.
Aplikácia Hurbanovo Mobile provides an update on events in the city. Directly to your phone will be delivered to the latest news, announcements, warnings, important information, event invitations. You will find contacts to the municipal council, mayor, deputies. Through surveys, or vote in polls will be able to express their opinions. In the map you will be able to find the point where you need to go, to find the institution, its address, opening hours, contact. Using the mobile application Hurbanovo can also send suggestions for a solution. For each initiative, it is possible to attach a photo from the site initiative.
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Updated
December 8, 2015
Size
12M
Installs
100+
Current Version
1.0.1
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Datalan a.s.
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.