Podpoľanie

100+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Aplikácia je užitočnou pomôckou každého návštevníka Podpoľania.

Mobilná aplikácia komfortne združuje všetky informácie potrebné pre turistov, ako aj obyvateľov južnej časti Podpoľania. Katastrálne zastrešuje mestá: Detva a Hriňová, ako aj obce: Detvianska Huta, Látky, Kriváň, Podkriváň, Korytárky, Klokoč, Vígľašská Huta Kalinka, Vígľaš, Stará Huta, Slatinské Lazy, Zvolenská Slatina, Očová, Hrochoť, Budiná, Dúbravy.
Nástenka obsahuje informácie o podujatiach, udalostiach, akciách v regióne (termín, miesto a krátky popis udalosti).
V sekcii Miesta aplikácia ponúka rôzne kategórie zaujímavé najmä pre turistov, ako: stravovanie, relax, ubytovanie, sport, atrakcie, pozoruhodnosti. V prípade odsúhlasenia lokalizácie, aplikácia na mape zaznamená aktuálnu polohu mobilného telefónu. Po otvorení napríklad reštaurácie, sú k dispozícii základné informácie o poskytovaných službách, ako aj možnosť zobrazenia cesty od bodu – lokalizácie mobilného telefónu do cieľovej reštaurácie. V prípade, že má subjekt webovú stránku, je k dispozícii aj www odkaz.
Aplikácia umožňuje registráciu užívateľa, v prípade že má záujem o zapájanie sa do diskusií, alebo komentovať jednotlivé služby cestovného ruchu, ktoré zahŕňa aplikácia.
Aplikácia je užitočnou pomôckou pre každého návštevníka Podpoľania.
Komplexné informácie o Podpoľaní môžete nájsť na web stránke portálu www.podpolanie.sk
Updated on
Dec 15, 2015

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available