i-work práce z mobilu

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Najdi si jednoduše práci přes mobilní telefon. Průměrně zprostředkujeme práci každých 30 minut. Tato aplikace v porovnání s webem zobrazuje nové příležitosti dříve a taky dle Tebou vybraných kritérií. Můžeš pro nás pracovat jako agenturní zaměstnanec, střední či vyšší manažer, nebo se rovnou stát kmenovým zaměstnancem našeho zákazníka.

Rychlá, jednoduchá obsluha skloubená s datovou nenáročností aplikace umožňující nejen filtrovat inzerci (lokalita, profesní obor), přidávat do oblíbených, fulltextové vyhledávání, ale i ukazovat popis cesty k místu výkonu práce s možností přímého kontaktování zaměstnavatele. Aplikace vyvinutá pro personální a vzdělávací společnost DP WORK se snaží usnadnit Ti proces hledání práce. Vše je samozřejmě zdarma.

Hlavní výhoda oproti webovému portálu spočívá v dřívějším zobrazení pracovních inzercí; tak dostáváš příležitost být mezi prvními reagujícími. Tento náskok je v řádech dnů!

Aplikace automaticky aktualizuje portfolio pracovních pozic a k tomu Tě umí upozornit na nové pracovní příležitosti dle Tebou zvolených kritérií.

Využití naleznou i ti, kteří již práci mají. S námi můžeš okamžitě porovnat platové podmínky, příplatky, benefity, popisy pracovních pozic a další kritéria a posléze se rozhodnout, zda je Tvá loajálnost k současnému zaměstnavateli dostatečně oceněná.

Stojíme o každého, kdo chce skutečně pracovat, nikoliv jen získat zaměstnání. V tom co děláme, jsme féroví, a to nás odlišuje od většiny. Co deklarujeme, to nabízíme. Zajímavá práce za oficiální mzdu. Spolupracujeme pouze s takovými zákazníky, kteří si uvědomují význam hodnoty lidské práce.
Find a job easily via your mobile phone. Average arrange work every 30 minutes. This application compared with the site shows new opportunities early and too Thee according to selected criteria. You work for us as an agency employee, middle or senior manager, or simply become employee, our customer.

Fast, simple operation simplicity married with a data application that allows you not only to filter advertising (location, career field), add to favorites, full text search, but also to show directions to the place of work with the possibility of directly contacting employers. Application developed for staffing and training company DP WORK Those seeks to facilitate the job search process. Everything is free of charge.

The main advantage over a Web portal based on earlier work display advertising; so you get the opportunity to be among the first responders. This gap is in the order of days!

Aplikace automatically updated portfolio of jobs and the fact you can draw attention to new employment opportunities by Thee selected criteria.

Utilization find those who already have a job. With us you can instantly compare salary, bonuses, benefits, job descriptions and other criteria, and then decide if it is Your loyalty to the current employer sufficiently valued.

We stand by anyone who wants to really work, not just a job. In what we do, we are fair, and that sets us apart from most. What, we declare that we offer. Interesting work for the official salary. We work only with customers who realize the importance of the value of human labor.
Read more
Collapse
4.0
42 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Děkujeme, že používáte naši aplikaci. Aktualizovali jsem její jádro a opravili několik chyb.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 16, 2020
Size
15M
Installs
1,000+
Current Version
Varies with device
Requires Android
Varies with device
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
DP WORK s.r.o.
Developer
Smetanova 987, Bakov nad Jizerou, 294 01
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.