WAP mobile

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Aplikácia WAPmobile Vám ukáže kde sa na Slovensku nachádzajú hrady, zámky, mestské a obecné úrady, policajné stanice, nemocnice, pošty, čerpacie stanice, útulky pre zvieratá, letiská, lyžiarske strediská, kúpaliská a dokonca aj firmy s ich vždy čerstvými informáciami, kontaktmi, aktuálnymi akciami alebo zľavami, otváracími dobami a podobne. Počet objektov v aplikácii rýchlo rastie, pokiaľ vo Vašom okolí niečo nenájdete už zajtra to tam môže byť.

WAPmobile Vám umožní vyhľadávať podľa kľúčových slov, alebo výberom na interaktívnej mape. Len jedno kliknutie Vás delí od volania alebo písania mailu do Vami vybraného objektu a vďaka interaktívnej navigácii umožní jednoducho prísť až pred jeho dvere.

Vďaka aplikácií WAPmobile už nikdy nebudete blúdiť a neprídete mimo otváracích hodín, už vždy pôjdete na istotu. Jediné čo pre to musíte urobiť je zadarmo si stiahnuť aplikáciu.
WAPmobile application will show you where to Slovakia is castles, town and municipal offices, police stations, hospitals, post offices, petrol stations, animal shelters, airports, ski resorts, spas and even companies with their always fresh information, contacts, current deals or sales, opening times and so on. The number of objects in the application is growing rapidly as in your area find something tomorrow that there may be.

WAPmobile allows you to search by keyword or by selecting the interactive map. Just a click away are calling or writing email to your chosen object and due to the interactive navigation to easily come up outside his door.

Due applications WAPmobile you never wander off and not lose business hours, you're always going to be safe. All you have to do for it is free to download the application.
Read more
4.3
48 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

- Wapspráva
- Opravy a vylepšenia
Read more

Additional Information

Updated
November 19, 2015
Size
3.4M
Installs
1,000+
Current Version
1.4.0
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
WAPmobile
Developer
Hlinicka cesta 1319, 01401 Bytca
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.