Posunkuj HRAvo

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Cieľom mobilnej aplikácie „Posunkuj HRAvo“ je uľahčiť rodičom detí s poruchou sluchu komunikáciu s ich deťmi vo veku od narodenia do 6 rokov. Veríme však, že aplikáciu využijú nielen rodičia, ale aj starí rodičia, študenti, odborníci a širšia verejnosť – jednoducho ktokoľvek, kto sa chce lepšie dorozumieť s deťmi alebo s dospelými s poruchou sluchu.

Čo v aplikácii nájdete:

1. Slovník, v ktorom je viac ako 800 posunkov, ktoré môžete vyhľadávať podľa jednotlivých písmen abecedy (umiestnené sú napravo od postavičiek dieťaťa a rodiča).
2. Posunky rozdelené do tém, o ktorých s deťmi hovoríme počas každodenného života.
3. Možnosť zaznačiť si, aké posunky ste sa naučili vy aj vaše dieťa.
4. Kvíz na precvičovanie posunkov

Výhodou aplikácie je, že si môžete stiahnuť všetky videá s posunkami do mobilu. Vďaka tomu si môžete vyhľadať neznáme slovíčko kedykoľvek to potrebujete, a to bez nutnosti neustáleho pripojenia k internetu.

Vydavateľom aplikácie je občianske združenie Infosluch (www.infosluch.sk), ktorého cieľom je vzdelávať rodičov aj širšiu verejnosť o poruche sluchu, výchove, rozvoji a komunikácii s deťmi s poruchou sluchu. Našim cieľom je zároveň poskytovať bezplatnú ranú intervenciu rodinám s deťmi s poruchou sluchu v ranom veku v domácom prostredí. Za vznik aplikácie vďačíme všetkým vám, ktorí ste nám darovali dve percentá z dane a Nadácii Pontis (nadačný fond Telekom a charitatívny projekt denníka Nový Čas – Srdce pre deti), ktorá vznik aplikácie podporila finančne.
The goal of the Mobile Go Mobile app is to make it easier for parents of hearing impaired children to communicate with their children from the age of 6 years. However, we believe that the app will be used not only by parents but also by older parents, students, professionals and the wider public - simply anyone who wants to better communicate with children or adults with hearing impairment.

What to find in your app:

1. A dictionary with more than 800 slides that you can search by alphabetical letters (located to the right of the child's and parent's characters).
2. Shifts in the topics we talk about with children during everyday life.
3. The ability to tell what shots you and your child have learned.
4. Quiz exercise

The advantage of the app is that you can download all the videos with mobile shifts. This way, you can search for an unknown word whenever you need it, without having to constantly connect to the Internet.

The publisher of the application is the Infosluch civic association (www.infosluch.sk), which aims to educate parents and the general public about hearing impairment, education, development and communication with children with hearing impairment. Our goal is also to provide free early intervention to families with children with hearing impairment at an early age in the home environment. We will be grateful to all of you who have donated us two percent of the tax and the Pontis Foundation (Telekom endowment fund and the charity project New Time - Heart for Children) who helped to create the application.
Read more
Collapse
4.9
14 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

1. vydanie aplikácie Posunkuj HRAvo
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 7, 2018
Size
72M
Installs
1,000+
Current Version
1.0
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
infosluch.sk
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.