Posunkuj HRAvo

1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Cieľom mobilnej aplikácie „Posunkuj HRAvo“ je uľahčiť rodičom detí s poruchou sluchu komunikáciu s ich deťmi vo veku od narodenia do 6 rokov. Veríme však, že aplikáciu využijú nielen rodičia, ale aj starí rodičia, študenti, odborníci a širšia verejnosť – jednoducho ktokoľvek, kto sa chce lepšie dorozumieť s deťmi alebo s dospelými s poruchou sluchu.

Čo v aplikácii nájdete:

1. Slovník, v ktorom je viac ako 800 posunkov, ktoré môžete vyhľadávať podľa jednotlivých písmen abecedy (umiestnené sú napravo od postavičiek dieťaťa a rodiča).
2. Posunky rozdelené do tém, o ktorých s deťmi hovoríme počas každodenného života.
3. Možnosť zaznačiť si, aké posunky ste sa naučili vy aj vaše dieťa.
4. Kvíz na precvičovanie posunkov

Výhodou aplikácie je, že si môžete stiahnuť všetky videá s posunkami do mobilu. Vďaka tomu si môžete vyhľadať neznáme slovíčko kedykoľvek to potrebujete, a to bez nutnosti neustáleho pripojenia k internetu.

Vydavateľom aplikácie je občianske združenie Infosluch (www.infosluch.sk), ktorého cieľom je vzdelávať rodičov aj širšiu verejnosť o poruche sluchu, výchove, rozvoji a komunikácii s deťmi s poruchou sluchu. Našim cieľom je zároveň poskytovať bezplatnú ranú intervenciu rodinám s deťmi s poruchou sluchu v ranom veku v domácom prostredí. Za vznik aplikácie vďačíme všetkým vám, ktorí ste nám darovali dve percentá z dane a Nadácii Pontis (nadačný fond Telekom a charitatívny projekt denníka Nový Čas – Srdce pre deti), ktorá vznik aplikácie podporila finančne.
Updated on
Dec 6, 2018

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

1. vydanie aplikácie Posunkuj HRAvo