Škôlka Komensky

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Škôlka Komensky je balíček služieb pre škôlky, obsahuje edukačnú zážitkovú hru Mozgožrútik, aplikáciu Logopedík a službu Fotoškôlka. Tento balíček je určený iba Materským školám, nie je prístupný verejnosti.


Rodičia získajú prístup do aplikácie registráciou na www.skolkakomensky.sk

Guest prístup má len obmedzené funkcie.

Mozgožrútik je zážitková edukačná hra pre škôlkarov, je to mladší brat veľmi úspešnej hry Mozgožrút, ktorú hrá vyše 60.000 žiakov základných škôl v SR. Slúži na zábavnú výučbu angličtiny a nemčiny. Mozgožrútik je aplikácia pre smartfóny a tablety. Dieťa získava prostredníctvom hravého učenia denne potravu pre svojho Mozgožrútika. Hra je založená na pravidelnosti, opakovaní a zábave. Moderné grafické a obsahové spracovanie aplikácie a súťaživosť s kamarátmi zo škôlky vytvárajú atraktívny nástroj pre výučbu cudzích jazykov pre deti predškolského veku.

Vysoké percento detí má dnes nejaký logopedický problém. Logopedík je pre nich šikovná pomôcka. Nenahrádza prácu logopéda, ale pomáha pri trénovaní správnej výslovnosti. Obsahuje rôzne logopedické cvičenia, opakovanie počutého, videá so správnou výslovnosťou jednotlivých hlások, obrázky a schémy, riekanky a básničky. Logopedík je určený pre smartfóny a tablety – atraktívna a zároveň prospešná aplikácia.

Túto službu najviac ocenia rodičia a starí rodičia vašich detí. Aplikácia Fotoškôlka umožňuje zdieľanie fotografií a statusov detských prác a fotografií zo spoločných podujatí. Pedagóg môže jediným klikom na smartfóne odfotiť a poslať detskú kresbičku, omaľovánku, alebo iný výtvor do systému, ktorý ju potom automaticky rozpošle príslušným prijímateľom. Týmto spôsobom je možné rodičom zasielať aj rôzne oznamy, prípadne fotografie zo spoločných akcií. Veľkou výhodou aplikácie je jej úplná jednoduchosť a absolútne ľahké ovládanie. To ocenia hlavne pedagógovia. Rodičov zase poteší úzky kontakt so škôlkou a prístup k prácam ich detí.
Komensky School is a nursery service package, includes Mozgožrútik educational experience game, Logopedík application and Photo Gallery. This package is intended only for Primary Schools, not accessible to the public.
 

Parents will gain access to the application by signing up at www.skolkakomensky.sk
 
Guest access has only limited functionality.

Mozgozrútik is an experience educational game for schoolgirls, it is a younger brother of a very successful Mozgozrút game played by more than 60,000 elementary school pupils in Slovakia. It serves entertainment in English and German. Mozzarella is an application for smartphones and tablets. The child gains daily nutrition through his playful teachings for his Mozgožrtutika. The game is based on regularity, repetition, and entertainment. Modern graphics and content processing of the app and the competition with friends from nursery schools create an attractive tool for teaching foreign languages ​​for pre-school children.
 
A high percentage of children today have a logopaedic problem. The speech therapist is a handy tool for them. It does not replace the work of speechwriter, but it helps to train proper pronunciation. It includes a variety of logopedic exercises, rehearsing, videos with the correct pronunciations of individual reports, pictures and diagrams, riders and poems. Logopedic is designed for smartphones and tablets - an attractive, yet beneficial application.
 
This service is most appreciated by the parents and old parents of your children. The Photo Snapshot lets you share photos and statuses of children's works and photos from common events. The teacher can only take a picture click on the smartphone and send the child's drawing, coloring or other creation to the system, which then automatically distributes it to the appropriate recipients. In this way, parents can also send different announcements or photos from joint actions. The great benefit of the application is its complete simplicity and absolute ease of use. This will be appreciated by pedagogues. Parents will also enjoy close contact with nursery and access to their children's work.
Read more
Collapse
Loading...

What's New

Doplnený preklad
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 30, 2019
Size
27M
Installs
100+
Current Version
1.02
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
KOMENSKY, s.r.o.
Developer
Park Mládeže 1 040 01 Košice
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.