otta pre Android TV

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Aplikácia pre celú rodinu umožňuje sledovanie interaktívneho obsahu: viac ako 600 titulov v bohatej filmotéke, živé vysielanie vybraných TV programov, pretáčanie vysielania 24 hod. dozadu pomocou funkcie „time-shift“ a 7 dňový archív na vlastnú tvorbu. Videotéka obsahuje filmy z domácej aj zahraničnej produkcie, obľúbenú slovenskú a českú klasiku aj európsku kinematografiu, koncerty a dokumenty. Pod jedným kontom je možné vytvoriť až 4 užívateľské profily s nastaveniami pre 10 rôznych zariadení. Ottu môžu sledovať až 2 užívatelia naraz. Na vyskúšanie 7 dní bezplatne pre každého registrovaného užívateľa.
The whole-family app allows you to watch interactive content: over 600 titles in a rich movie theater, live broadcast of selected TV programs, tweaking 24 hours of broadcast. backwards using the "time-shift" function and a 7-day archive for custom creation. The video library includes films from domestic and foreign production, popular Slovak and Czech classics as well as European cinematography, concerts and documentaries. Under one account, it is possible to create up to 4 user profiles with settings for 10 different devices. Ottu can track up to 2 users at a time. To try 7 days free of charge for every registered user.
Read more
Collapse
Loading...

What's New

Prvé vydanie.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 4, 2019
Size
2.7M
Installs
100+
Current Version
1.0.21
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Teen
Diverse Content: Discretion Advised
Interactive Elements
Digital Purchases
Permissions
Offered By
Towercom, a.s.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.