Anketa NAY Android Roka 2017

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Najčítanejší slovenský portál MojAndroid.sk spúšťa ôsmy ročník slovenskej ankety NAY Android Roka 2017 o najlepšie Android smartfóny a SMART zariadenia. Hlasovať v nej môžete aj cez aplikáciu, a to v týchto šiestich kategóriách:

- Ľudový Android
- Najlepší pomer cena/výkon
- TOP Android smartfón
- Štýlovka
- Inovácia
- Wearables

A teraz to najlepšie – v ankete NAY Android Roka 2017 môžete vyhrať až sedemnásť cien. Hlavnou cenou je smartfón Huawei P10. Okrem nej sú v hre ale aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci má šancu získať aj CAT S41, Moto X4, Xiaomi Mi6, HTC U11 life, ako aj 10x navigáciu Sygic.

Hoci každý hlasujúci sa môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší výrazne zvýšia svoje šance na výhru. Aj tento rok je totiž možné pozvať do ankety vašich známych, za čo vás patrične odmeníme. Všetci tí hlasujúci, ktorí do ankety pozvú aspoň piatich ďalších priateľov alebo známych, budú zaradení do žrebovania o smartfón BlackBerry KeyOne. Ten hlasujúci, ktorý do ankety pozve najviac kamarátov, vyhráva robotický vysávač Electrolux PUREi9. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke AndroidRoka.sk.
Most read Slovak portal MojAndroid.sk starts eighth annual survey Slovak NAY Android of 2017 the best Android smartphones and SMART devices. You can vote on it despite the application and in the following six categories:

- Popular Android
- best price / performance ratio
- TOP Android smartphone
- STYLOVKA
- Innovation
- Wearables

And now the best - in a survey of 2017 NAY Android can win up to seventeen prices. The main prize is a smartphone Huawei P10. In addition there are in the game but also other valuable prizes. Each voting is a chance to get the CAT S41, Moto X 4, Xiaomi MI6 HTC U11 life and 10x Sygic navigation.

Although all voters can participate only once, the most active dramatically increase your chances of winning. This year it is possible to invite to survey people you know for what you are appropriately rewarded. All those voters who polls to invite at least five other friends or acquaintances will be entered in a drawing for BlackBerry smartphone keyou. The voters, who polls to invite the most friends wins robotic vacuum cleaner Electrolux PUREi9. Známych can do polls pozývať through your account at AndroidRoka.sk.
Read more
4.4
102 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Aktualizovali sme aplikáciu pre rok 2017, ktorý sa už blíži ku koncu a s ním prichádza aj čas na sumarizovanie a hodnotenie najlepších zariadení. Preto už ôsmykrát organizuje portál MôjAndroid.sk anketu NAY Android Roka, kde môžete zahlasovať za vaše obľúbené zariadenia uplynulých mesiacov. Za váš hlas sa vám ale aj odmeníme a v ankete NAY Android Roka 2017 môžete vyhrať množstvo zaujímavých cien.
Read more

Additional Information

Updated
November 22, 2017
Size
4.5M
Installs
1,000+
Current Version
4.5
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
MojAndroid.sk
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.