Virtuálne číslo

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Prostredníctvom tejto aplikácie si môžete aktivovať nové telefónne číslo, z ktorého môžete volať a posielať SMS a na ktorom budete zastihnuteľní, a to bez použitia novej SIM či dalšieho mobilu. Pomocou tejto aplikácie si pre každé volanie a SMS vyberiete, pod ktorým číslom budete viditeľný pre volaného. V histórii volaní nájdete prehľadne odlíšené volania na vaše virtuálne číslo od volaní na vaše bežné číslo. Prichádzajúci hovor na Vaše virtuálne číslo bude pri zvonení odlíšený symbolom virtuálneho čísla, a to aj v prípade že aplikáciu máte vypnutú. Služba je dostupná pre zákazníkov Telekomu.

Chráňte svoju identitu so službou Virtuálne číslo!
Through this application you can activate a new phone number from which you can call and send SMS and to which you reachable, without the need for a new SIM or further phone. With this application you for every call and SMS select under which number will be visible to the called party. The call history can be found clearly differentiated call your virtual number from calling your current number. An incoming call to your virtual number will be ringing in the distinguished symbol virtual numbers, even if the application is turned off. The service is available for customers Telekom.

Protect your identity with virtual number service!
Read more
3.9
63 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Podpora pre Android 8
Read more

Additional Information

Updated
September 26, 2017
Size
4.0M
Installs
5,000+
Current Version
1.2.0
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Slovak Telekom, a.s.
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.