SoundWalk Strážky

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

SoudWalk Strážky je aplikácia, ktorá vás prevedie Kaštieľom Strážky prostredníctvom krátkych audio-príbehov. Ožijú v nich postavy významných obyvateľov kaštieľa - "čudáckeho“ maliara Ladislava Mednyánszkeho, jeho príbuznej a poslednej pamätníčky starých čias, barónky Margity Czóbelovej.

V príbehoch sa realita prelína s fikciou: na prízemí kaštieľa sa pred vami pohádajú postavy z portrétnej galérie, v parku sa od sôch dozviete o zakázanej láske Medyánszkeho. Jeho peripetie na vojenskom fronte vám prerozprávajú stromy v parku a život barónky priblíži jej opatrovateľka, pani Milistenferová zo Spišskej Belej.

Zvuky sprevádzajúce príbehy boli zaznamenané v priestoroch kaštieľa a v jeho bezprostrednom okolí. Na niektorých zastávkach „ozvučujú“ obraz alebo pohľ ad z okna, v iných dotvárajú atmosféru prostredia. Sú rovnako dôležité ako postavy a ich príbehy, pre najlepší zážitok odporúčame zapožičať si v kaštieli kvalitné slúchadlá.
SoudWalk Strážky is an application that will guide you through Kaštieľom Strážky through short audio stories. Characters come to life in these major population mansion - "oddities" painter Ladislav Mednyánszky, his relatives and the last time the monument old, Baroness Margaret Czóbelová.

The story blends reality with fiction: on the ground floor of the mansion before you squabble over figures from Portrait Gallery, in the park of sculptures learn about forbidden love Medyánszkeho. His ups and downs of the military fronts will retell the trees in the park and life Baroness approaches her nanny, Mrs. Milistenferová of Spis Bela.

Sounds accompanying stories were recorded in areas manor house and its immediate surroundings. At certain stops "Unmute" image ad or off claims from the window, the other charming atmosphere environment. Are as important as the characters and their stories, the best experience we recommend to rent a mansion in quality headphones.
Read more
Collapse
4.8
13 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Opravený interface.
Zvuk vo vyššej kvalite.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 10, 2015
Size
47M
Installs
100+
Current Version
1.0.1
Requires Android
2.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Slovenská národná galéria
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.