Spotreba.sk

Contains Ads
·
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Aplikácia Spotreba.sk je určená pre všetkých, ktorí chcú mať pod kontrolou evidenciu nákladov spojených s vaším vozidlom, kontrolu priemernej spotreby, evidenciu tankovaní a uskutočnených jázd.
Stačí sa zaregistrovať, zaevidovať Vaše vozidlo (vozidlá) a evidovať si tankovania, jazdy a všetky náklady spojené s vozidlom. Takto získate dokonalý prehľad o všetkých výdavkoch, priemernej spotrebe, nákladoch na tankovanie a o uskutočnených jazdách.

Zálohovacie konto umožnuje vidieť a zdielať známym informácie o vozidle aj na webe, podstatná je istota že touto zálohou nikdy neprídete o dáta ktoré tam tak pracne zadávate. Taktiež kedykoľvek sa môžete rozhodnúť, že budete zadávať dáta cez web, alebo opačne iba cez aplikáciu. Vždy môžete mať istotu že my sa o Vaše dáta postaráme aj keby ste nedajbože prišli o telefón.
Cenník s popisom funkcií nájdete na adrese:
http://www.spotreba.sk/cennik/

Viac otázok a odpovedí najdete na :
http://www.spotreba.sk
http://www.spotreba.sk/caste-otazky/
http://www.spotreba.sk/forum/
Spotreba.sk application is designed for all who want to control registration costs associated with your car, check the average consumption records refueling and made runs.
Simply register, register your vehicle (s) and record the refueling, driving and all costs associated with the vehicle. This gives you a complete overview of all expenditure, average fuel consumption, the cost of refueling and the journeys undertaken.

Backup account allows you to see and share the information known about the vehicle and on the Web, it is substantial certainty that this backup Never lose data that there are laboriously enter. Also, whenever you decide that you enter data via the web, or conversely only through application. You can always be sure that we take care of your data even if you, God forbid, lose their phone.
Prices describing features can be found at:
http://www.spotreba.sk/cennik/

More questions and answers can be found at:
http://www.spotreba.sk
http://www.spotreba.sk/caste-otazky/
http://www.spotreba.sk/forum/
Read more
Collapse
4.3
932 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Opravy bugov
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 29, 2019
Size
26M
Installs
10,000+
Current Version
2.9.2
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
In-app Products
$3.36 per item
Permissions
Offered By
Michal Obeda
Developer
Odborárska 18 Nové Mesto nad Váhom
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.