MobileSign

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Predstavujeme vám novú verziu mobilnej aplikácie MobileSign, ktorá je určená špeciálne pre klientov privátneho bankovníctva Tatra banky, ktorí vlastnia smartfón s operačným systémom Android.

Aplikácia je určená výhradne pre klientov privátneho bankovníctva Tatra banky, ktorí využívaju smartfóny s Androidom verziou 4.0 a vyššou. Pre jej používanie je potrebné mať platný certifikát a aktívny prístup k internetu cez WiFi, alebo dátové služby poskytované mobilným operátorom.

Pre prvé prihlásenie je potrebná registrácia klienta a telefónneho čísla na niektorej z mobilných registračných autorít priamo na vybraných pobočkách privátneho bankovníctva Tatra banky. Po následnej inštalácii samotnej aplikácie MobileSign je klientovi prostredníctvom registračnej autority vydaný platný certifikát a zároveň je aplikácia aktivovaná. Aplikácia klienta na záver aktivácie vyzve na vytvorenie vlastného PIN kódu, pomocou ktorého sa prihlási pri ďalšom spustení aplikácie, a ktorý použije aj pri každom potvrdzovaní požiadaviek.

Aplikácia slúži na podpisovanie požiadaviek na obstaranie kúpy alebo predaja cenných papierov a na podpisovanie platobných príkazov elektronickým podpisom a ich podávanie Tatra banke. Jej možnosti si môžete pozrieť v zozname funkcionalít nižšie:
1. Potvrdzovanie požiadavky na nákup alebo predaj cenného papiera
2. Potvrdzovanie požiadavky na vykonanie platobného príkazu
3. Hromadné potvrdzovanie / zamietanie požiadaviek
4. Podpora anglického jazyka a zahraničných telefónnych čísiel
5. Predĺženie platnosti certifikátu
6. Potvrdzovanie požiadavky na hromadný nákup alebo predaj cenného papiera

V prípade, že máte v súvislosti s aplikáciou MobileSign akékoľvek otázky, nápady alebo potrebujete riešiť konkrétny problém, kontaktujte nás:
- prostredníctvom e-mailu privatebanking@tatrabanka.sk
- prostredníctvom kontaktov na webstránke Tatra banky: http://www.tatrabanka.sk/sk/o-banke/kontakty.html
- alebo telefónnym číslom +421 2 5919 1038
Introducing the new version of the mobile app MobileSign that is designed specifically for private banking clients of Tatra banka who own smartphone operating system Android.

The application is designed exclusively for private banking clients of Tatra banka, who uses smartphones running Android version 4.0 and higher. For its use it needs to have a valid certificate and a proactive approach to the Internet via WiFi or data services provided by mobile operators.

For first login registration required client and a phone number to one of the mobile registration authorities directly at selected branches of private banking Tatra banka. After the subsequent installation of the application itself MobileSign the client through a registration authority issued a valid certificate while the application is activated. Client application at the end of activation prompts to create your own PIN code you use to sign when you start the app, and which also apply at each validation requirements.

Application to signature requirements for procurement of purchase or sale of securities and to sign payment orders by electronic signature and administration of Tatra banka. Its possibilities can be seen in the list below functionalities:
1. Validation requirements for the purchase or sale of securities
2. Validation requirements for the execution of a payment order
3. Collective validating / rejecting demands
4. Support for English and foreign phone numbers
5. Extension of certificate
6. Validation requirements for bulk purchase or sale of securities

If you are in relation to the application MobileSign any questions, ideas or need to solve a specific problem, please contact us:
- via e-mail privatebanking@tatrabanka.sk
- through contacts on the website of Tatra banka: http://www.tatrabanka.sk/sk/o-banke/kontakty.html
- or the phone number +421 2 5919 1038
Read more
Collapse
4.5
23 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Zmeny ohľadom novej politiky Google Play povolení.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 16, 2019
Size
6.1M
Installs
1,000+
Current Version
2.2.1
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Tatra banka, a.s.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.