.týždeň

Contains Ads
·
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

.týždeň je slovenský mienkotvorný týždenník. Poskytuje priestor pre zaujímavé osobnosti, silné názory a originálne obrazové editovanie. O kvalite časopisu svedčia aj významné domáce a medzinárodné ocenenia.

.týždeň je vám odteraz k dispozícii aj na Android tabletoch a smartfónoch. Možnosti tohto nového média sú pre nás výzvou.

- Aplikácia ponúka možnosť zakúpenia predplatného* a týmto spôsobom máte vydanie k dispozícii ešte skôr ako je v stánku!

* Platba za predplatné bude zaplatená z vášho Google Play účtu po potvrdení o nákupe. Predplatné sa automaticky obnovuje, čo znamená, že bude automaticky predĺžené po vypršaní jeho platnosti. Vždy môžete zrušiť nasledujúce predĺženie predplatného najneskôr 24 hodín pred koncom súčasného predplatného obdobia.
- Predplatné na 1 mesiac 5.49€


Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na http://www.tyzden.sk/digital.html
. Slovak week the influential weekly. Provides space for interesting personality, strong opinions, and original video editing. The quality of the magazine is evidenced by the significant domestic and international awards.

. The week will now also available for Android tablets and smartphones. Possibilities of this new medium is a challenge for us.

- The application offers the possibility to purchase a subscription * and this way you release is even more like a tent!

* Payment for subscription will be paid from your Google Play account after confirmation of purchase. Subscriptions are automatically renewed, which means it will be automatically renewed after its expiry. Always cancel your subscription extension not later than 24 hours before the end of the current subscription period.
- Subscription for 1 month € 5.49


For more information on privacy, visit http://www.tyzden.sk/digital.html
Read more
Collapse
2.3
54 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Oprava prihlásenia na starších verziách Androidu
Dôležité aktualizácie bezpečnosti
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 13, 2018
Size
7.2M
Installs
1,000+
Current Version
2.3
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone 10+
Interactive Elements
Digital Purchases
In-app Products
$0.99 - $60.07 per item
Permissions
Offered By
.týždeň
Developer
Partizánska 2, 81103, Bratislava
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.