MicroJob

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Počuli ste už o novom trende na pracovnom trhu mikropráci? Ak ešte nie, tak vedzte, že váš voľný čas a zručnosti sa môžu rovnať dodatočnému zárobku. Či už chcete zarobiť na vreckové na dovolenku, deťom na darčeky alebo ako študent popri štúdiu - mikropráca je to pravé. Koncept mikropráce vlastne nie je žiadnou novinkou, ľudia si takto pomáhali už odpradávna, akurát to nemalo nejaké špeciálne pomenovanie. Microjob - mikropráca je pomerne nový výraz, ktorý označuje práce dočasné, príležitostné, zväčša menšieho rozsahu, ktoré sú v súčasnosti veľmi obľúbené aj vďaka výbornému spôsobu ako si privyrobiť.

Každý z nás asi sníva o tom, aké by to bolo, keby si mohol zarábať tým, čo ho baví. Nie všetci ale máme tú možnosť. Iste, každý môže začať podnikať, ale podnikanie si vyžaduje veľa trpezlivosti, odvahy, uskromňovania a taktiež ochoty učiť sa zo svojich chýb a znášať konštantnú kritiku. Našťastie, dnešná doba ponúka veľa alternatív, ktoré umožňujú ľuďom zarobiť si peniaze legálne prostredníctvom internetu. Ľudia, ktorí majú prístup na internet, si tak svojou šikovnosťou a talentom môžu výrazne finančne prilepšiť a nemusia podávať daňové priznanie.Povinnosť podať daňové priznanie za rok 2013 teda vzniká fyzickým osobám vtedy, ak ich zdaniteľné príjmy sú vyššie ako je 50 % zo sumy 3 735,94 eur. Za zdaňovacie obdobie 2013 sa tak jedná o „príjmový limit“ vo výške 1867,97 eur. Nad limit je to pre nich povinnosť.

Pre koho je mikropráca určená?
V podstate – pre každého. Mikroprácu ocenia nezamestnaný, mamičky na materskej dovolenke, študenti, dôchodcovia ale aj živnostník, umelec, alebo zamestnaný človek, ktorý si nájde čas aj po práci. Jednoducho pre ľudia, ktorí by si potrebovali privyrobiť.
Ak sa Vám bude mikroprácou dariť a budete žiadaní, prečo neskúsiť svoj talent speňažiť vo veľkom? Môžete si založiť živnosť, alebo rovno s.r.o., nie je to až tak ťažké, ako sa zdá. Stačí, keď sú ľudia s Vašimi službami a výkonom spokojní a priaznivé referencie sa postarajú o zvyšok.
Tak ako, vyskúšate mikroprácu? Chcete robiť to, čo vás baví a ešte na tom aj zarobiť? Ak odpoveď znie áno, osloví vás www.microjob.sk. Drobná činnosť, ktorú ľudia nerobia len preto, aby si privyrobili, ale aj preto, aby robili to, čo ich naozaj baví.

Ponúknite aj vy druhým ľuďom, čo viete robiť najlepšie. Či už budete prekladať texty do angličtiny, poskladáte skrine z IKEA, poupratujete, tepujete, pečiete koláče, torty, vymaľujete, zrekonštruujete byt, alebo aj služby ktoré dokážete vykonať priamo u klienta -strihanie psíkov, kaderníčka, kozmetička, masáž, lakovanie nechtov, pedikúra, osobný tréner, hodinový manžel, pokosenie záhrady, opatrovanie a vyzdvihnutie detí zo škôlky, doučovanie, umytie okien, výroba veľkonočných alebo vianočných ozdôb, skrátenie nohavíc, pomoc pri sťahovaní, zorganizovanie narodeninovej oslavy atď....
Neváhajte a pridajte svoj inzerát na www.microjob.sk už teraz.
Have you heard about the new trend in the labor market mikropráci? If you are not, you know that your free time and skills may be equal to the additional earnings. Whether you want to earn pocket money on vacation, kids gift or as a student while studying - mikropráca it right. Mikropráce concept actually is not new, people have thus helped since ancient times, it just did not have any specific name. Microjob - mikropráca is a relatively new term that refers to the temporary work, casual, mostly small-scale, which are currently very popular thanks to the excellent way to make extra income.

Each of us probably dream about what it would be like if you could earn what he enjoys. But not all have that option. Sure, anyone can start a business, but a business requires a lot of patience, courage, uskromňovania and also eager to learn from their mistakes and endure constant criticism. Fortunately, today's times offering many alternatives that allow people to earn money legally through the Internet. People who have Internet access, you only their skills and talents can significantly augment financial and tax priznanie.Povinnosť not necessary to file a tax return for 2013 is thus a natural persons if their taxable income is higher than 50% of the 3 € 735.94. For tax year 2013, so is the "income limit" in the amount of € 1,867.97. Over the Limit is a duty for them.

Who is mikropráca for?
Basically - for everyone. Mikroprácu appreciate the unemployed, mothers on maternity leave, students, pensioners as well as tradesman, artist, or employed by a man who finds time after work. Just for people who would need extra income.
If you mikroprácou will flourish and you asked, why not try to monetize their talents in bulk? You can start a business, or directly Ltd., it's not as hard as it seems. Just when people are with your service and take positive references and satisfied will do the rest.
Like, try mikroprácu? To do what you enjoy and still doing well earn? If the answer is yes, you www.microjob.sk appeal. Minor action that people do not do just to earn some spending money, but also to do what they really enjoy.

Offer other people too, you know what to do best. Whether you translate texts into English, for constructing cabinets from IKEA, clean up, tepujete, baking pies, cakes, redecorating, reconstructed apartment, or even services that can be done right at the client-cutting dogs, hairdresser, beautician, massage, painting nails, pedicure , personal trainer, Handyman, garden mowing, babysitting and picking up children from kindergarten, tutoring, washing windows, manufacture Easter or Christmas ornaments, shortening trousers, assistance with downloading, organizing birthday celebrations, etc. ....
Feel free to add your advertisement www.microjob.sk now.
Read more
3.2
16 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

- oprava chýb
Read more

Additional Information

Updated
May 6, 2015
Size
2.6M
Installs
1,000+
Current Version
2.05
Requires Android
2.2 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Shares Location
Permissions
Offered By
ONOFFLINE
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.