3.6
9 reviews
5K+
Downloads
Content rating
PEGI 3
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Prekonali ste covid, no stále sa necítite dobre?
Zhiva (číta sa “živa”) pomáha ľuďom s dlhým covidom. V aplikácii nájdete rady, ako manažovať svoje príznaky, odmeriate a sledujete si svoj zdravotný stav. Odporúčame vyskúšať aj naše cvičenia pre zmiernenie únavy.
Zhive obsahuje aj zoznam lekárov, ktorí sa na Slovensku venujú dlhému covidu a v Komunite sa môžete podeliť o svoje skúsenosti s pacientmi a pacientkami, ktorí touto novou chorobou tiež trpia.
Zhiva je jedna z prvých aplikácií na svete, ktoré sa venujú dlhému covidu.
Naším cieľom je dostať ju k ľuďom, ktorým môže pomôcť, čo najskôr. Budeme ju neustále vylepšovať aj na základe vašich podnetov. Preto vás chceme poprosiť o spätnú väzbu a odporúčania na zlepšenie.
Aplikácia je bezplatná pre poistencov partnerských poisťovní. Pre prístup sa treba predom zaregistrovať na zhiva.sk
O ZHIVE
Zhiva je slovenský technologický startup. Založili ho piati ľudia z oblasti zdravotníckej informatiky, verejnej politiky a komunikácie. Vo februári tohto roka spustili web CovidHelper.sk a po obrovskom záujme ľudí s akútnym a dlhým covidom vymysleli a vytvorili aplikáciu pre self-manažment tohto nového ochorenia.
Updated on
Dec 5, 2021

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Personal info, Health and fitness and 3 others
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

Ratings and reviews

3.6
9 reviews

What's new

Oprava drobných chýb